0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Mortlach (Мортлач)


  Віскі Mortlach

  Односолодовий віскі Mortlach виробляють на однойменній віскікурні, що знаходиться в самому серці Спейсайда, у місті Даффтаун. Сама назва перекладається як «винищення диких качок». Завод заснував Джеймс Фіндлейтер у 1823 році. Першим у місті отримавши ліцензію на дистиляцію спиртів, у зв'язку з фінансовими труднощами, підприємець не зумів підтримувати виробництво, і через вісім років практично за безцінь продав завод Джону Робертсону. Згодом завод переходив із рук у руки, і не кожен керівник прагнув розвивати бізнес. Так, Джеймс та Джон Гранти вивезли все обладнання, приміщення переобладнали у броварню, і купити віскі Mortlach стало неможливим.

  Новий етап діяльності компанії розпочався, коли підприємство у 1852 році очолив Олександр Гордон. Він зумів не лише відновити виробництво віскі Мортлач, а й модернізувати обладнання. Після смерті Олександра Гордона весь контрольний пакет акцій перейшов до партнера Джорджа Кові. Цей період збігся з віскі-бумом у Шотландії, у зв'язку з чим на заводі було збільшено кількість перегінних кубів з двох до шести, а також відбулися зміни в технології дистиляції спиртів. Так, усі шість перегінних апаратів (які і сьогодні обслуговують підприємство) мають різну форму. Одна пара працює злагоджено, інші створюють складну, так звану неповну потрійну систему дистиляції. Фахівці стверджують, що спирти піддаються дистиляції 2,81 раза. Результатом такої технології виявляється м'який, але насичений спирт, який у процесі витримки набуває збалансованого фруктово-торф'яного смаку.

  1925 року Джордж Кові продав завод компанії John Walker & Sons. Частину спиртів почали використовувати для створення елітних купажів. На сьогоднішній день торгова марка входить до складу Diageo. Потужність заводу дозволяє виробляти три мільйони літрів спиртів найвищої якості щорічно. Завдяки добірним інгредієнтам та незвичайному методу дистиляції смак і аромат віскі має потужні якості, через що гурмани часто називають цей напій «звір з Даффтауна». Елегантне оформлення пляшок наголошує на преміальному походженні алкоголю. Односолодові віскі Mortlach регулярно займають призові місця на міжнародних конкурсах. На сайті Ви можете замовити віскі онлайн Мортлач з доставкою.

  whisky mortlach

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом