0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Віскі Motorhead (Моторхед)


  Віскі Motorhead (Моторхед)

  Односолодовий віскі Motorhead належить до категорії “фанатських” брендів: напій став результатом співпраці шведського виноробного підприємства Mackmyra та британського хард-рок-тріо Motorhead, логотип якого – “War-Pig” – прикрашає етикетку пляшки. Група також брала безпосередню участь у виборі бочок та складанні купажу.

  Віскі Моторхед виробляється на 100% зі шведського ячменю. Скроні піддають холодній фільтрації з наступною 5-річною витримкою в нових бочках з американського дуба, щоб надати йому характеру бурбона. Частина спиртів проводить останні 6 місяців у бочках з-під Олоросо. Результатом став приємний, легкий для пиття напій із впізнаваним смаком та ароматом, у яких вдало поєднуються дубові, пряні та фруктові ноти.

  Перша партія віскі була випущена обмеженим тиражем до сорокаріччя групи. В Україні та Києві купити віскі Motorhead за доступною вартістю можна на сайті інтернет-магазину Elitochka. Оригінальний Моторхед у пляшці простого, але великого дизайну та чорної подарункової коробки стане чудовим презентом для любителів віскі та важкого року!

  whisky categories

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом