0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Mount Gay (Маунт Гай)


  Фильтр

  Ром Mount Gay (Маунт Гай)

  Компанія Mount Gay Distilleries Ltd існує з 1703 року. Вона розташована на острові Барбадос у Карибському басейні. Власне таке розташування та кліматичні особливості пояснюють, чому підприємство зайнялося випуском саме рому. Велика кількість цукрової тростини дозволяла забути про нестачу сировини. Винокурня вважається найстарішою та найбільшою на острові Барбадос, тому місцеві жителі пишаються нею. Засновником компанії був Джон Гай Аллен. Він зробив величезний внесок у розвиток не лише свого бізнесу, а й усього острова, сприяв будівництву тут шкіл та церков. За його численні заслуги завод отримав назву Mount Gay.

  Сьогодні напої Маунт Гай поставляються до 66 країн світу. Основним імпортером цього рому вважається США, оскільки на цю державу припадає до 21% всього обсягу реалізованої продукції. Популяризація марки відбувалася у 19-20 століттях. Більшість моряків Барбадос був вдалим перевалочним пунктом. Відповідно у місцевих портах зупинялося багато суден із Європи та Азії. Зійшовши на берег, чоловіки насамперед йшли до найближчого пабу, де їм наливали Mount Gay. Напій припадав до смаку практично всім, тому незабаром про нього дізналися у всьому світі. З 1989 року винокурню очолив Ремі Коентрау, у якому почався справжній світанок компанії.

  Популярність Mount Gay більш ніж заслужена. Жоден ром у світі не проходить настільки жорсткий контроль якості на всіх етапах його виробництва. Бочки, які у темних підвалах, й ті перебувають під постійним наглядом. Співробітники заводу стежать, щоб підтримувався необхідний температурний режим. Це, на їхню думку, запорука чудового смаку спиртного барбадоської марки. Неодноразово напої Маунт Гай отримували високі нагороди на міжнародних змаганнях та виставках, таких як International Wine and Spirit Competition. Купити цей ром можна у магазині елітного алкоголю «Elitochka». Купуючи Mount Gay у нас, Ви можете не побоюватися підробок, адже ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками.

  Ром Mount Gay (Маунт Гай)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом