0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Neft (Нефть)


  Горілка Neft (Нафта)

  На сьогоднішній день австрійська горілка Neft вважається одним із найкращих напоїв у світі, з високою якістю та відмінною репутацією. Екологічно чисті інгредієнти: зерновий ректифікований спирт та кристальна вода Альп дозволяють створити чудовий продукт із м'яким смаком. Цікаво, незважаючи на те, що напій виготовляють в Австрії, випуск горілки «Нафта» присвячений відкриттю нафтових родовищ у Сибіру.

  Історія цього напою розпочинається у 70-х роках ХХ століття. Саме тоді троє російських інженерів-нафтовиків вирушили до Сибіру добувати нафту. Тяжка праця, суворі кліматичні умови та небезпека, на яку вони зазнавали щодня, стали справжніми випробуваннями. Часто, щоб зігрітися, вилікувати хворобу або залікувати зовнішні рани, молоді чоловіки використовували горілку. Тоді ж вони й замислилися над тим, якою має бути горілка, яка б змогла задовольнити потреби справжніх чоловіків. Також важливе значення мало і зручне пакування напою. На сайті Ви можете купити горілку Neft в оригінальній упаковці.

  Виробництво напою почалося лише на початку 90-х років, з приходом до Росії капіталізму. Нові економічні умови дозволили реалізувати давню ідею у життя. Місцем виробництва було обрано Австрію – країну, в якій не лише високі технологічні можливості, а й природні ресурси дозволяють виробити продукт високої якості. Декілька років минуло, перш ніж творці напою дійшли до угоди в рецептурі, і випустили першу пробну партію. За словами виробників, горілка Нафта була випущена для вузького кола людей – друзів та близьких. Напій отримав високі відгуки, після чого прохання «надіслати пару скриньок» горілки Neft стали регулярними. Цей факт став головною причиною того, що напій пустили у масове виробництво.

  Головна особливість горілки Нафта – це те, що і смак, і упаковка напою розробляли «нафтовики та нафтовики». Так як автори напою знають, якою має бути гарна горілка, в основі рецепту використовували лише високої якості спирт та кристально чисту воду. У складі інгредієнтів відсутні штучні ароматизатори та компоненти. На думку виробників, саме ці інгредієнти відіграють найважливішу роль у виготовленні гарної горілки. Багаторазове очищення спиртів та спеціальна технологія фільтрації дозволили створити абсолютно чистий продукт з м'яким смаком та досконалим ароматом. Також чимало уваги приділили розробці максимально зручного та безпечного для всіх випадків життя, упаковки. Саме такою, яка була б доречною у суворих умовах роботи на нафтових свердловинах. На сайті Ви можете замовити онлайн горілку Нафта з доставкою .

  Асортимент продукції складається з напоїв двох видів – горілка Neft у білому барелі та чорному. Обидва напої п'ються дуже легко і мають чудові смакові характеристики. Відмінності смаку обох напоїв відсутні. Придбати горілку Нафта Ви можете на сайті.

  Горілка Neft (Нафта)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом