0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Negrita (Негріта)


  Ром Negrita (Негріта)

  Ром Negrita виготовляє французька компанія Bardinet. Напій продають більш ніж у 120 країнах, і він входить у першу десятку за популярністю. Бренд володіє компанія LA MARTINIQUAICE-BARDINET. Згідно з інформацією, опублікованою видавництвами Drinks International та Spirits Business 2014, компанія отримала статус «мільйонера». Такий титул дозволяє з упевненістю говорити про високу якість продукції, яку виготовляє LA MARTINIQUAICE-BARDINET.

  Історія народження напою розпочалася набагато раніше. У 50-х роках ХІХ століття виноторгівець Поль Бардіне з Ліможа вперше скуштував ром, родом із Карибських островів. За різким і пекучим смаком піратського напою, чоловікові вдалося розглянути багате достаток інших ароматів – ніжних та солодких, наче нектар райських квітів. Надихнувшись смаком напою, Поль Бардіне почав експериментувати, змішуючи між собою різні сорти рому. Наполеглива праця принесла результати – одного разу смак рому таки задовольнив побажання Бардіне, після чого й був зареєстрований під однойменною маркою. Це сталося далекого 1857 року.

  В основі рому Негриту молодий підприємець використовував найкращі спирти різної витримки, що походили з Карибських островів. Не сподіваючись ні на кого, і довіряючи лише власному чуття, Бардіне самостійно відбирав найкращі інгредієнти для того, щоб отримати елегантність і розкіш у смаку. Маючи від природи терплячість і схильність до перфекціонізму, Поль Бардіне продумував рецепт ретельно. Витримка в бочках із білого дуба, купажування та бутілювання проходило у стінах заводу Bardinet. І незабаром жителі Франції могли купити ром Negrita .

  Захоплення виробництвом рому перейняв Едуард Бардіне – син Поля Бардіне. Він вивів продукцію компанії на світовий рівень. З метою удосконалення виробничого процесу молодий керівник також прийняв рішення перенести обладнання з Ліможа до Бордо. Це прискорило та полегшило випуск рому, бо кораблі, завантажені бочками з ромом, прибували до берегів Бордо. Згодом купити ром Негріта стало можливим у 120 країнах планети.

  2013 року керівники компанії звернули увагу на дизайн етикетки. На допомогу прийшли креативні дизайнери. І наступна партія рому випускалася вже з етикеткою, на якій зображувалась кокетлива темношкіра дівчина.

  Ром Негріта отримав відмінну репутацію серед експертів алкогольних напоїв. Його високі смакові якості неодноразово оцінили на міжнародних конкурсах та виставках. Напій роблять не з цукрової тростини, а з патоки. Ця особливість вигідно відрізняє ром від подібних до нього варіантів.

  На сьогоднішній день під цим французьким брендом виходить не лише класичний темний ром, але також готові лікери, віскі та коктейлі. Компанія постійно займається розробкою нових рецептів та удосконаленням вже перевірених. Ром Negrita рекомендують пити в чистому вигляді, а також у складі коктейлів, тому напій часто можна зустріти в барах хороших клубів і ресторанів. На сайті Ви можете купити ром Negrita з доставкою .

  Ром Negrita (Негріта)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом