0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Нова Зеландія (New Zealand)


  Нова Зеландія, як і її сусідка Австралія, почала займатися виноробством всього вару сотень років тому. Проте, на світовому ринку її напої з'явилися нещодавно – з сімдесятих років минулого століття. За останні тридцять років вина із Нової Зеландії встигли завоювати шанувальників у багатьох країнах. На батьківщині популярність їх також неухильно зростає. І якщо ще півстоліття тому багато новозеландців вважали за краще пити пиво, то сьогодні вина в меню ресторанів і барів, зайняли лідируючі позиції. Збільшення попиту на новозеландські вина, спонукало виробників не лише розширювати площі виноградників і підняти обсяги виробництва. Але також впроваджувати сучасні технології вирощування сировини, техніку зрошення. Це сприятливо вплинуло якість напоїв. Але, останнє нововведення новозеландських виноробів взагалі справило своєрідну революцію. Ідея замінити традиційні пробки корків на більш сучасні гвинтові кришки, дозволила довше зберегти напій і захистити його від перепадів температур. Нововведення швидко отримало визнання і незабаром новими кришками почали користуватися практично всі винні будинки країни.
  У Новій Зеландії всього два виноробні регіони: Південний та Північний острови. На їх землях розміщено найбільшу кількість виноградників. Обидва острови мають різні клімати, що дозволяє вирощувати сорти винограду, що відрізняються один від одного. Наприклад, на Південному острові найвідоміший район Мальборо. Він славиться своїми білими та ігристими винами.
  Новозеландські вина представлені на винному ринку в основному білими сортами. Помірний океанський клімат, хороші ґрунти дозволяють вирощувати соковиті солодкі ягоди, що дають майбутньому вину самобутній характер із пікантними пряними та фруктовими відтінками. Найпоширенішими сортами винограду країни є Совіньйон Блан і Шардоне. З них готують вина із виразним, глибоким смаком. Також, на виноградниках вирощують інші відомі сорти - Ріслінг, Мерло, Піно Нуар і Гевюрцтрамінер. Але, лідером серед них, ось уже багато років залишається виноград Совіньйон Блан. Саме завдяки цьому сорту про вину Нової Зеландії дізналися у світі. Цей напій приніс велику славу країні, і не менший прибуток його виробникам. Його частка у винному експорті острова сьогодні становить майже три чверті. А виноградники, на яких вирощують Совіньйон Блан, займають понад тисячу кілометрів. І в майбутньому виноградники ще розширюватимуться. Адже чарівність вина, приготовленого із Совіньйон Блан, з кожним роком набуває все більше шанувальників по всьому світу. І Ви безперечно не станете винятком. Магазин елітної спиртової продукції «Елітошка» пропонує купити новозеландські вина різних сортів. У каталозі представлені напої від Matua Valley, Secret Coast, Yealands Way.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом