0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Віскі Old Ballantruan ( Олд Баллантруан )


  Віскі Old Ballantruan ( Олд Баллантруан )

  Односолодовий шотландський віскі Old Ballantruan виробляє завод Tomintoul, розташований на висоті 350 метрів над рівнем моря у регіоні Спейсайд. Завод назвали на честь найвищого навколишнього гірського села. Дистилерію заснували дві компанії з Глазго: Hay & Macleod & Co та W&S Strong & Co у 1964 році. Це була третя за рахунком віскікурня Шотландії, збудована після закінчення Другої світової війни. Місце розташування заводу було обрано невипадково – тут протікає джерело Баллантруан з унікальною водою. Саме якість води зумовлює вишуканий смак віскі Олд Баллантруан – чистий та м'який. На сайті Elitochka Ви можете купити віскі Old Ballantruan за оптовими цінами.

  Продукція дистилерії, як більшість напоїв Спейсайда, характеризується квітково-фруктовим букетом. Однак безпосередньо віскі Олд Баллантруан має особливість, що відрізняє його від аналогів. Складання та сушіння ячменю здійснюється над торфом. Тому скотч набуває димних і фенольних тонів. Також тут не застосовують холодної фільтрації, тому що цей процес знищує деякі смакові якості алкоголю. Результат такої технології був оцінений професійними дегустаторами гідно. Регулярно беручи участь у міжнародних конкурсах, віскі Old Ballantruan завжди здобуває престижні нагороди. У нашому інтернет-магазині Ви маєте можливість замовити віскі Олд Баллантруан з доставкою.

  На сьогоднішній день завод належить компанії Angus Dundee Distillers. Віскікурня оснащена потужним сучасним обладнанням, що дозволяє виробляти понад 3 мільйони спиртів щорічно. Продукція широко представлена напоями різного вікового діапазону. Також тут випускають спирти для знаменитих купажів. До рідкісних і цінних скотчів належить бренд Old Ballantruan. На нашому сайті можна купити віскі Old Ballantruan за низькими цінами.

  Whisky Old Ballantruan

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом