0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Old Pascas (Олд Паскас)


  Фильтр

  Ром Old Pascas (Олд Паскас)

  Ром Old Pascas – це суміш високоякісних спиртів, що пройшли подвійну дистиляцію. Напій виробляють відповідно до старовинної рецептури острова Барбадос. Купажування спиртів відбувається строго відповідно до технології. Для витримки використовують дубові бочки. Завдяки високій якості та демократичній ціновій політиці, ром Олд Паскас зарекомендував себе одним із найкращих. Виробництво знаходиться на острові Барбадос, але сам бренд у складі інвестиційного портфеля німецької компанії Hellwege Spirituosen & Wein Vertriebs GmbH. На сайті Ви можете замовити онлайн ром Old Pascas з доставкою .

  Кожна країна, де виробляють ром, має свої особливі технології, через що міцні напої різного походження відрізняються за смаком та ароматом. Барбадоський ром завжди користувався популярністю, деякі експерти вважають цей напій найбільш преміальним серед подібних до нього. Так, ароматний міцний ром Old Pascas має приємні смакові характеристики, через що його п'ють у чистому вигляді. Також його часто використовують для створення довгих коктейлів, які так подобаються жіночій половині людства.

  Історія виробництва рому на острові Барбадос розпочалася у ХVІІ столітті, після того, як голландці ввезли цукрову тростину. З того часу тут створюють напої, котрі стали улюбленими у всьому світі. Основними інгредієнтами для виробництва напою є меляса цукрової тростини, дріжджі та очищена м'яка вода. Подвійна дистиляція спиртів сприяє тому, що дистилят набуває чистоти та легкості. На виході спирти мають міцність щонайменше 90%, через що їх розбавляють очищеною водою. Витримка в дубових бочках сприяє тому, що напій набуває глибоких смакових відтінків. Однак найголовніша особливість рома Олд Паскас – це його легкість, яка приваблює не лише експертів якісного алкоголю, а й новачків. На сайті Ви можете купити ром Олд Паскас з доставкою .

  Ром Old Pascas (Олд Паскас)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом