0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Ром Pampero (Памперо)


  Ром Pampero (Памперо)

  Венесуельський ром не такий знаменитий, як, наприклад, кубинський чи домініканський, проте є кілька популярних марок міцного алкоголю і в цій країні. Насамперед, йдеться про Памперо. Компанія з такою назвою постала перед Другою Світовою війною у 1938 році. Час був обраний не дуже вдало, оскільки вже за рік про вихід продукції Pampero на європейський ринок можна було навіть не думати. Втім, засновник гуральні Алехандро Ернандес не став зневірятися. Протягом перших десяти років існування заводу ром продавався лише у Венесуелі, що дозволило марці залишитися на плаву.

  Свою назву компанія отримала на честь місцевості, де було розміщено підприємство. Це західні схили Анд, на яких погода міняється дуже швидко. "Памперо" з іспанської перекладається "буря". Грози тут часом тривають кілька днів. Саме на честь них Алехандро Ернандес і вирішив назвати свій завод. На перший погляд може здатися, що місце для гуральні було вибрано невдало, проте засновник орієнтувався на найчистіші гірські річки, воду з яких він брав для створення кращого у Венесуелі рому. Зараз компанія Pampero належить концерну Diageo, що розпочав свою діяльність у 1997 році і об'єднав багато заводів алкогольної індустрії, включаючи виробника "Captain Morgan".

  Найбільшу славу набув саме білий ром Памперо, фортеця якого не перевищує 37,5%. Витримка спиртів для цього напою здійснюється за технологією «Солер» протягом двох років. Продукт кілька разів переливається в нові дубові бочки, щоб алкоголь увібрав якнайбільше корисного від деревини, в якій раніше відстоювали бурбон, портвейн і херес. На європейському ринку основними імпортерами венесуельського рому є Іспанія та Італія. У сумарному обсязі збуту компанією на ці дві країни припадає 18%. З кінця двадцятого сторіччя напої цієї марки реалізуються в Японії та Австралії. Відповідно, можна сміливо стверджувати, що їх вдасться знайти на будь-якому континенті. Якщо Ви хочете скуштувати першокласний ром Pampero, наш інтернет-магазин елітного алкоголю «Elitochka» пропонує широкий асортимент цього бренду за доступними цінами.

  Ром Pampero (Памперо)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом