0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Лікер Paolina (Паоліна)


  Фильтр

  Лікер Paolina (Паоліна)

  Лікери почали створювати ще за часів Середньовіччя. Ченці, лікарі та алхіміки, бажаючи створити еліксир здоров'я, молодості та довголіття, поєднували між собою всілякі компоненти. Перші напої відрізнялися від сучасних лікерів - вони мали високу міцність (35-45%) і практично не були солодкими. На відміну від лікеру Paolina, вони були схожі на лікарські препарати. Італійський лікер Паоліна, навпаки, приємний на смак, густий, із високим вмістом цукру та невеликою кількістю алкоголю, є чудовим напоєм для того, щоб приємно провести час. Італійські майстри завжди знали, як перетворити будь-який привід на свято, і свою майстерність втілили у чудовому напої. На сайті Ви можете замовити лікер Paolina онлайн з доставкою.

  Найпопулярнішими різновидами продукції бренду є лікер Paolina Cappuccino, лікер Paolina Bellolimone та лікер Paolina Fragolino. Кожен із продуктів має самодостатній смак і чутливий аромат. Напої бренду чудові як діжестив, а також на їх основі створюють приголомшливі коктейлі. Основними шанувальниками напоїв бренду є жіноча аудиторія: крім ніжного чарівного смаку також привертає увагу вишуканий дизайн пляшки.

  Пляшка виконана в стилі давньоримської архітектури: строгі форми та білий колір скла. Також на пляшці зображено копію знаменитої статуї Венери Переможної початку ХІХ століття. Знаменитий італійський скульптор Антоніо Канова увічнив у цій роботі красу сестри Наполеона Бонапарта – Поліну. Також на пляшці вказано дві дати: AD 1780 та AD 1825, що означають роки життя Поліни Бонапарт.

  Лікер Паолін випускає компанія Mangaroca International SA. Це міжнародне незалежне швейцарське підприємство, створене у 1980 році, займається виробництвом та просуванням високоякісних алкогольних брендів. Проте саме виробництво лікеру Паолін знаходиться в Італії на заводі Distillery Gavioli Giuseppe & Figli Srl. Елегантний лікер широко популярний у європейських країнах. На сайті Ви можете купити лікер Паолін з доставкою.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом