0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Peat's Beast (Piats Best)


  Віскі Peat's Beast (Піатс Бест)

  Віскі Peat's Best — торф'яний односолодовий скотч із вмістом фенолу 35 ppm (частин на мільйон). Виробництвом віскі цього бренду займається загадкова винокурня, назва якої не афішується: відомо лише, що підприємство знаходиться у Спейсайді, Шотландії. Дозрівання напою проходить у дубових бочках з-під бурбона, розлив у пляшки при вмісті спирту 46-52%, без застосування холодної фільтрації.

  За випуск та просування продукту відповідає незалежна компанія Fox Fitzgerald, заснована Іамоном Джеймсом, який раніше працював менеджером у Ian Macleod Distillers. Реліз було здійснено у 2011 році, перший випуск становив лише 5000 пляшок. Сьогодні асортимент бренду представлений:

  • Односолодовий віскі Peat's Beast Single Malt;
  • аналогічною бочковою версією міцністю 52%;
  • Peat's Best Cask Strength Pedro Ximenez Cask Finish, витриманий у бочках з-під солодкого хересу.

  Класичний віскі Піатс Бест позиціонується, як суміш різкого диму та торфу з легкою квітковою м'якістю та соковитою насолодою з акцентом на важку торф'яну сторону: майже “Красуня та Чудовисько”, де гарну частину віскі заточив звір. Аромат і смак напою вражають міцними торф'яними та пряними тонами, на тлі яких виринають соковиті солодкі ноти жасмину, свіжих фруктів та цитрусових.

  Окремий інтерес представляє оформлення пляшки, етикетку для якої створив бразильський художник-графік Дуг Алвес, відомий по роботах для MTV, Honda та Unicef: на малюнку зображений монстр, який живиться торфом, а один край паперу навмисно підпалений.

  Продукція бренду рекомендується всім любителям димно-торф'яного віскі. Купити віскі Peat's Best за найкращою вартістю в Україні та, зокрема, Києві можна на сайті Elitochka: ми пропонуємо доступні ціни на віскі Піатс Бест, а також надійну та оперативну доставку.

  Whisky Peat's Beast

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом