0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Віскі Penderyn (Пендерін)


  Віскі Penderyn (Пендерін)

  Penderyn – порівняно молодий бренд віскі з Британських островів. Історія Пендерін почалася в середині 90-х років минулого століття в одному з валлійських пабів, де група друзів перейнялася питанням створення унікального напою, який виведе Уельс в один ряд із Шотландією та Ірландією. Очевидно, це були люди дії, бо тільки розмовами справа не закінчилася, і вже до 1998 року було сформовано компанію, вибрано місце та придбано унікальну установку для виробництва спиртів. Дистиляція почалася в 2000 році, перший віскі був розлитий в 2004 і отримав назву Penderyn на честь невеликого села, де розташовувався гуральня.

  З самого початку на Penderyn прагнули створити винятковий дух: справа непроста, враховуючи, що історія винокуріння в Уельсі не настільки багата на готові напрацювання. Тому компанія багато в чому починала з нуля: був розроблений спеціальний перегінний куб, який дає спирти зовсім іншої якості, ніж у північних сусідів, а для контролю за виробництвом запросили віскі «гуру» доктора Джима Свона. Основні принципи, покладені в основу технології Пендерін, допоможуть бренду стабільно підвищувати рівень продажів протягом усіх наступних років.

  Сьогодні компанія виробляє широкий асортимент односолодових віскі. Головними лінійками є:

  • Gold: віскі, який проходить двоетапну витримку спочатку у бочках з-під бурбона Buffalo Trace, а потім короткий час у бочках іншого типу; асортимент включає Madeira, Sherrywood, Peated, Portwood та останню новинку Rich Oak;
  • Penderyn “Dragon” з нижчою ціною та міцністю: включає Legend з довитримкою у бочках з-під мадери, Myth, що фінішує у винних бочках, та торф'яний Celt.

  Є також спеціальні випуски, що обмежуються однією бочкою, квінтет із джинів, горілки та вершкового лікеру, а також серія Icons of Wales, присвячена “людині, віху чи події з історії Уельсу, що має міжнародне значення”.

  Віскі Пендерін не містить вказівки віку, але приблизна тривалість старіння становить 6 років, з яких 6-12 місяців посідає фініш. Усі віскі бренду не проходять холодної фільтрації і не містять барвників.

  Щоб купити недорого віскі Penderyn з доставкою у Києві та Україні, зробіть замовлення на сайті Elitochka! У нашому каталозі представлений основний асортимент бренду Пендерін за доступною вартістю!

  penderin

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом