0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Perrier-Jouet (Перье Жует)


  Perrier-Jouet (Пер'є Жуй)

  Шампанське Perrier-Jouet любили пити імператор Франції Наполеон III та британська королева Вікторія. Цей напій має свій особливий витончений стиль, який нагадує палітру майстра живопису. У його смаку переплітаються витончені нотки кольорів, елегантні фруктові тони та ніжні цитрусові відтінки. Шампанське, немов справжній витвір майстра, зачаровує своєю досконалістю та благородним характером.

  Винний дім Пер'є Жує має двохсотрічну історію. Заснував його П'єр Пер'є на початку 19 століття. Його сім'я займалася виноробством не один десяток років, але П'єр хотів створити особливий напій. Допомогла йому здійснити мрію чоловіка Адель Жує. Разом вони почали працювати над створенням неперевершених ігристих вин. І незабаром напої винного будинку Пер'є Жує успішно продавалися у Франції та сусідній Британії. Шампанське Перье Жує стало втіленням істинного характеру французьких ігристих вин, завдяки своєму витонченому смаку та аромату. Син П'єра Шарль з честю продовжив сімейну справу. Він випустив у 1854 році перше сухе шампанське. Також Шарль почав вказувати на етикетці напою, з якого винограду він зроблений, і в якій місцевості його виростили. Такі нововведення дозволили значно розширити коло споживачів та збільшити обсяги продажу. На шампанське звернули увагу не лише заможні буржуа, а й представники аристократії. Вино почали постачати до королівських дворів Великої Британії та Франції.

  Двадцяте століття стало таким самим успішним, як і попереднє для винного дому. Було створено кілька нових напоїв та змінено зовнішнє оформлення пляшки. Ще на початку 20 століття відомий художник Еміль Галле оформив за допомогою розпису зі скла пляшку шампанського. Вона стала справжнім витвором мистецтва - на ній немов за помахом чарівної палички вилися білосніжні квіти анемони, ідеально доповнюючи витончений образ напою. Більше півстоліття ця пляшка зберігалася в підвалах компанії, ніби чекаючи на свою зоряну годину. Знахідка настільки вразила керівників винного будинку, що вони надихнулися на створення нового напою з таким легким, як квіткові пелюстки, характером. І вже 1964 року світу було представлено нове шампанське Belle Epoque. Було також змінено і дизайн пляшок. З того часу, шампанське Пер'є Жуй гурмани всього світу дізнаються по вишуканій пляшці з квітучими бутонами анемонів. > Perrier-Jouet (Пере Жує)

     Скуштуйте Пер'є Жує, і Ви дізнаєтеся смак справжнього французького шампанського.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом