0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Piper-Heidsieck (Пайпер-Хайдсік)


  Шампанське Piper-Heidsieck (Пайпер-Хайдсік)

  Далеко не всі марки французького шампанського мають світову славу, регулярно нагороджуються медалями та нагородами на міжнародних конкурсах та виставках. Тим часом, це не означає, що справді якісні ігристі вина виробляють лише популярні компанії. Так, наприклад, винокурня Piper-Heidsieck існує вже більше 200 років, а слава почала до неї приходити лише в останні 20. Дуже часто так буває, що завод випускає першокласний алкоголь, але через невдалу маркетингову стратегію та неписьменне керівництво про спиртне цього бренду ніхто нічого не знає. Приблизно така ж ситуація була і у Пайпер-Хайдсік.

  Компанію було засновано 1785 року в регіоні Шампань. Спочатку вона подавала великі надії, оскільки очолив її відомий майстер-дистилятор Хайдсік. Через два роки після цього він помер, а справу успадкував його племінник Крістіан. Лише за кілька поколінь у заводу з'явився талановитий власник, якого звали Анрі-Гійом Пайпер. За нього завод у десятки разів збільшив обсяги випуску алкоголю. За його внесок у розвиток винокурні підприємство і отримало свою остаточну назву - Piper-Heidsieck.

  Успіх до марки прийшов лише наприкінці ХХ століття. Шампанське цього французького бренду буквально увірвалися на міжнародний ринок, коли будинок Пайпер-Хайдсік став у 1993 році офіційним постачальником шампанського для кінофестивалю Канна. Фахівці пояснюють таке якісне зрушення тим, що компанію придбав холдинг Ремі-Куантро. У будь-якому випадку, ігристі вина Piper-Heidsieck стали на порядок краще. Змінилася їхня рецептура, на заводі з'явилося нове обладнання, що значно покращило смак і якість спиртного, що випускається. З тенденцією, що намітилася, марка може найближчим часом потрапити в категорію преміального шампанського. Поспішайте і Ви скуштувати дивовижні напої цього французького бренду. Наш інтернет-магазин елітного алкоголю «Elitochka» пропонує широкий асортимент ігристих вин марки Piper-Heidsieck.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом