0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Plantation (Плантейшн)


  Ром Plantation

  Унікальний ром Plantation випускає французька компанія Maison Ferrand. Це порівняно молоде підприємство, засноване на базі коньячного заводу, який випускає алкоголь із ХVІІІ століття. Знаходиться в маєтку Шато де Бонбонне, неподалік міста Арс. Олександр Габріель, Жан-Доменік Андре та П'єр Ферран викупили маєток із 60 гектарами власних виноградників та започаткували нову епоху діяльності заводу. Спочатку компанія займалася створенням коньяків і продажем бочок з лімузенського дуба виробникам карибського рому. В одній із ділових поїздок Олександр Габріель зацікавився технологією виробництва рому та вирішив розширити асортимент продукції компанії. Маючи новаторський характер і потяг до експериментів, Олександр Габріель відкрив для себе новий світ можливостей, де застосував усі свої знання та майстерність. Через десять років наполегливої праці любителі якісного алкоголю змогли купити ром Plantation .

  Олександр Габріель задумав створити терруарний ром Плантейшн , тому звертав увагу насамперед на кліматичні особливості території дозрівання цукрової тростини. Майстер відвідав кілька десятків країн Карибського басейну, і в результаті компанія Maison Ferrand підписала договори з п'ятнадцятьма власниками дистилерій та плантацій цукрової тростини, розташованих на Барбадосі, Панамі, Нікарагуа, Гайані, Тринідаді та Ямайці на постачання оригінального рому.

  Терруарний ром Plantation виготовляють із меляси цукрової тростини, а не із соку, що суттєво впливає на смакові характеристики алкоголю. Перегонка спиртів здійснюється з допомогою мідних перегінних кубів, і навіть вертикальних колон. Примітно, що витримка спиртів відбувається у кілька етапів. Так, перший багаторічний період дозрівання протікає у спекотних кліматичних умовах країн Карибського басейну. Для цього використовують бочки з-під американського бурбона, що наповнюють смак напою ванільними та фруктовими нотами. Потім витримані спирти перевозять до Франції, де їх розливають у старі ємності з-під коньяку. У них спирти томляться кілька років, завдяки чому ром Плантейшн набуває збалансованого букету. Важливу роль відіграють підвали, де є бочки. Вони відрізняються температурними показниками та рівнем вологості, що дає можливість повністю контролювати дозрівання спиртів.

  Нова алкогольна лінійка відразу привернула до себе підвищену увагу гурманів. Беручи участь у міжнародних конкурсах, ром Plantation виборов десятки золотих нагород. На сайті Elitochka Ви можете замовити онлайн ром Плантейшн із доставкою та особисто оцінити якості преміального напою.

  Ром Plantation

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом