0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Віскі Redbreast (Редбріст)


  Віскі Redbreast (Редбріст)

  Унікальний ірландський віскі Redbreast є одним із рідкісних напоїв, гідних конкурувати з преміальним алкоголем. На сьогоднішній день торгова марка знаходиться у інвестиційному портфелі Irish Distillers Group. Однак до 1985 бренд належав компанії Gilbey, а спирти для віскі продавав безпосередньо завод Old Jameson Distillery. Унікальність та ексклюзивність віскі Редбрист полягає, перш за все, у способі виробництва спиртів. Напій являє собою Pure Pot Still – тобто чистий віскі з перегінного куба, зроблений традиційним способом на одній віскікурні із суміші ячмінного солоду та зеленого непророщеного ячменю. На сьогоднішній день в Ірландії існує лише кілька брендів алкогольної продукції, створених за рідкісною технологією. На сайті Elitochka Ви можете замовити віскі Redbreast з доставкою.

  Історія появи торгової марки посідає початок ХХ століття. Новий напій отримав назву на честь невеликої пташки малинівки. Спирти типу Pure Pot Still купували у заводу Old Jameson Distillery, а витримка здійснювалася безпосередньо майстрами компанії Gilbey. Новий напій вирізнявся не лише чудовою якістю, а й високою вартістю, тому купити віскі Редбрист могли собі дозволити аристократи та представники духовенства, через що в народі алкоголь називали «батюшкіним».

  Громадянська та світова війна, запровадження «сухого закону» у США залишили негативний відбиток на стан справ виробників алкоголю. Завод Jameson в Дубліні закрили, а великі виробники віскі в 1966 об'єдналися в Irish Distillery і перемістили виробничі потужності на віскікурню Midleton. Незабаром запаси закуплених спиртів Jameson скінчилися, і 1985 року компанія Gilbey зупинила випуск солодового віскі, а бренд перепродала Irish Distillers Group. 1991 року нові власники знову запустили виробництво легендарного віскі. Суміш також готують із пророщеного та нескладеного ячменю. Дистиляція спиртів здійснюється у три етапи, що впливає на м'які смакові характеристики напою. Також особлива увага приділяється вибору бочок з-під хересу та бурбону першого наповнення, в яких дозріває віскі.

  Маючи вишуканий аромат і чудово збалансований смак, віскі Редбрист високо цінується серед шанувальників якісного алкоголю. Напій має велику кількість престижних нагород, а в книзі Біблія віскі Джим Мюррей алкоголю дав прізвисько «ірландський нектар». На сайті можна придбати віскі Redbreast з доставкою.

  redbreast

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом