0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Rittenhouse (Ріттенхаус)


  Фильтр

  Віскі Rittenhouse (Ріттенхаус)

  Житній віскі Rittenhouse демонструє найкращі традиції виробництва класичного алкоголю у США. У ХVІІІ столітті безпосередньо з виготовлення спиртів із жита почався розвиток віскі-промисловості у Пенсільванії. Сьогодні віскі Ріттенхаус випускає компанія Heaven Hill Distilleries. У виробництві майстра дотримуються класичної технології, згідно з якою частка житнього спирту у напої становить не менше 51%. На сайті Elitochka можна купити віскі Rittenhouse за низькою ціною.

  Компанія Heaven Hill Distilleries знаходиться в місті Бардстаун штату Кентуккі. Ідея створити віскікурню прийшла до братів Шапіро у 1935 році після скасування Сухого закону. Землі, на яких звели завод, раніше були плантаціями рабовласників. Дистилерію назвали William Heavenhill – на честь військового, котрий бився у війні з індіанцями. Однак при реєстрації припустилися помилки, і компанія отримала актуальну назву. До 1966 року діяльність підприємства була успішною: продукція мала популярність у жителів США. Потім сталася пожежа, в якій згоріли не лише всі запаси віскі Rittenhouse, а й навіть будівлі заводу. Керівництвом компанії Heaven Hill Distilleries було прийнято викупити у Diageo дистилерію Bernheim, а також орендувати прилеглі віскікурні. Таким чином діяльність була продовжена, а попит на віскі Ріттенхаус задоволений.

  На сьогодні Heaven Hill Distilleries є найбільшим сімейним підприємством у цьому бізнесі. Справами компанії займається прямий нащадок родини Макс Шапіро. Асортименти продукції налічує понад 200 напоїв. У 2016 році на врученні нагород від Whisky Magazine у Лондоні Heaven Hill Distilleries була названа найкращою дистилерією. На сайті можна замовити віскі онлайн Ріттенхаус з доставкою.

  Rittenhouse

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом