0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Ром


  Фильтр
  -9% chivas Pott 1L (Потт 1л)

  650 грн 590 грн

  Купити

  Дух авантюризму і жага пригод, запах кубинських сигар та солоний морський вітер, пекучий присмак із пряними домішками – ром, елітний алкоголь для справжніх «піратів».

  Практично кожен із нас читав романи про піратське життя та переймався бажанням скуштувати загадковий і гідний напій відважних морських вовків - ром. Сьогодні цей елітний алкоголь зустрічається у будь-якому барі, нічному клубі або фешенебельній ресторації. Яскравість ромового смаку, що обпалює, улюблена витонченими інтелектуалами і пересиченими мільйонерами, зірками світової сцени і простими людьми, які шукають пригоди.
  Ром можна назвати надзвичайно романтичним напоєм. Його народження датовано 17 століттям у період флібустьєрів, колонізаторів, шукачів скарбів і работоргівців. Однак цей спиртний напій зміг до сьогоднішнього дня утримати своє звання випивки для шукачів захоплюючих пригод. Популярність рому дуже просто пояснюється: він веселить, здіймає бадьорість духу, притуплює голод і зігріває. Ці властивості напою і стали причиною для введення рому в раціон моряків британського флоту, який був збережений до 1970 року. острови Карибського моря. Із самого початку його називали барбадоською водою, тому що перше виробництво було саме на Барбадосі. Трохи пізніше народилася вже відома назва «ром» (rumbullion – хвилювання, шум). В основі рецептури використовується густа чорна патока – меляса. Її виробляють методом уварювання тростини до необхідної консистенції. Далі патока доводиться до бродіння, після чого переганяється. Набагато рідше у виробництві алкоголю може використовуватися перемелена тростина – її сік. Від того, якого сорту застосовується очерет і вид сировини, залежатиме різноманіття та якість продукту. Колір рому виходить завдяки витримці в дубових бочках, причому деревина для бочок спеціально обвуглюється. Щоб покращити колір напою, іноді застосовується карамель.

  Елітний ром – міцний алкогольний напій, що має гіркуватий присмак. Він здатний зігріти тіло та подарувати відчуття комфортного тепла, але добре тоді, коли в міру. Тому і унікальність напою з його дивовижними смаковими якостями буде відкрита тільки тим, хто дотримується міри та смакує напій.
  «Еліточка» - інтернет-магазин елітного алкоголю пропонує унікальний шанс знайомства з відомими ромовими брендами світу: Bacardi, Havana Club та Captain Morgan.
  У нашому каталозі зібрані оригінальні напої – знаменитий та авантюрний ром, що підтримує тонус життя.
  Пошуки оригінального рома не мали успіху, а сумнівна продукція не викликає бажання для дегустації? У магазині «Еліточка» реалізується лише якісний алкоголь, ціна якого приємно здивує кожного поціновувача якості.
  //elitochka.com.ua - ваш надійний помічник та порадник у питанні пошуку оригінального алкоголю.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом