0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Ром Barcelo (Барсело)


  Ром Barcelo (Барсело)

  Однією з найбільших компаній, які виробляють алкоголь у Домініканській республіці, є гуральня Barcelo. Це порівняно невелике підприємство, яке існує з 1929 року. Засноване було молодим ентузіастом, який дуже любив ром, тому хотів долучитися до його випуску. Не можна сказати, що компанія розвивалася стрімко, проте навіть у найгірші часи вона не закривалася. У період Другої Світової війни обсяг продажу спиртного впав майже в 10 разів, керівництво заводу розпустило майже всіх працівників, але так і не закрило гуральню.

  Переломним моментом став вихід на європейський та азіатський ринки, що відбувся 1994 року. Про Barcelo дізналися майже в усьому світі, а 2000 року в компанію інвестували величезну суму грошей, що було порівняно із справжнім поштовхом у розвитку. Асортимент продукції, що реалізується, поповнився новими напоями, з'явився ром преміального класу. Ще за кілька років підприємство купила група інвесторів Marques de Vargas. Сьогодні алкоголь марки Барсело можна купити у більш ніж 20 країнах світу. Найбільшим імпортером вважається Іспанія. Щороку до цієї держави завозиться до 400 тисяч пляшок елітного домініканського рому.

  Для виробництва напоїв Barcelo використовується найкраща цукрова тростина. Як стверджують співробітники заводу, загалом лише одна з десяти партій сировини успішно проходить перевірку на якість. Саме завдяки такій вибірковості продукції гуральні вдалося прославитися на весь світ. Відстоюються спирти після перегонки в бочках із американського дуба, привезених безпосередньо зі штату Кентуккі. Раніше у них витримувався бурбон, тож у ромі відчуваються легкі натяки на класичний американський алкоголь. Постійне вдосконалення технологій випуску спиртного дозволило створити кілька успішних блендів, які зараз пропонують як самостійні напої. Вступити в клуб шанувальників цього чудового рому Ви можете, купивши його в нашому магазині елітної алкогольної продукції Elitochka.

  Ром Barcelo (Барсело)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом