0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Ron Calados (Рон Каладос)


  Фильтр

  Ron Calados (Рон Каладос)

  Ром Ron Calados має унікальну особливість, це напій, здатний миттєво підкорювати серця і робити друзями ворогів. Будь-яке свято – маленьке чи велике – стане яскравим і запальним, якщо на столах буде цей ром.
  Виготовляє напій одна із найстаріших британських компаній Hayman Distillers. Вона була заснована у 19 столітті. Спочатку, головною метою компанії було виготовлення класичних алкогольних напоїв, які мали високу якість і особливий стиль. І сьогодні Hayman Distillers продовжує дотримуватись обраного напряму. Компанія випускає багато різних марок високоякісних алкогольних напоїв, серед них ром Рон Каладос.
  Найбільш популярні два види рому – світлий та темний. Ром Calados Blanc – класичний прозорий ром. У його смаку відчуваються виразні пряні нотки, з ніжними нюансами горішків та фруктів. Світлий ром довгі дванадцять місяців зберігають у дубових бочках, щоб напій набув яскравого насиченого смаку. А чистоту та прозорість він отримує завдяки очищенню. Другий напій - Calados Dark Rum має привабливий золотий колір. Приємні відтінки дубової кори та прянощів відчуваються у смаку напою. Гурмани радять перед тим, як пити темний ром, його трохи охолодити, так смак напою краще розкриється.
  Ром Каладос – це напій – свято, він незмінний гість молодіжних вечірок та свят. Напій дарувати гарний настрій та радість. Повірте, нудьгувати з ним ніхто не буде. Пропонуємо купити ром Рон Каладос у нашому магазині елітного алкоголю «Elitochka» за доступною ціною. І Ваше свято буде незабутнім.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом