0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Ron de Jeremy (Рон де Джеремі)


  Ron de Jeremy (Рон де Джеремі)

  Ron de Jeremy — купажований ром, одна з лінійок продукції компанії One-Eyed Spirits. Основні інгредієнти для виробництва рому Рон де Джеремі надходять з Карибського басейну: винокурень Барбадосу, Тринідаду, Ямайки і Гайани. Дистиляти виробляють традиційним способом з патоки, отриманої в результаті переробки цукрової тростини, і витримують від 7 до 15 років в бурбонових бочках з американського дуба. Завдяки цьому напій набуває складний і збалансований смак, де деревні ноти добре поєднуються з ромової базою, а прянощі прекрасно врівноважують солодкі тони.

  Для просування рому Ron de Jeremy компанія залучила американського порноактора Рональда Джеремі і навіть назвала лінійку його ім'ям: Рон перекладається з іспанської як "ром". Подібні нюанси неодноразово використовувалися в рекламних компаніях, де напій позиціонувався як "The Adult Rum", а також "ром для дорослих". Щоб збільшити цінність для колекціонерів, перша партія рому Ron de Jeremy була випущена обмеженим тиражем і кожна пляшка мала індивідуальний номер. Навіть без сприяння рекламних вивертів ром Рон де Джеремі був високо оцінений рядовими споживачами і фахівцями: у 2014-му він отримав золоту медаль на конкурсі "The Rum Masters".

  У 2020 році компанія розірвала комерційну угоду з актором через звинувачення того в ряді злочинів на сексуальному грунті і оголосила про закриття випуску рома під маркою Рон де Джеремі. Як результат, ціна пляшок, що залишилися в продажу, різко зросла, а знайти їх тепер можна тільки на аукціонах або в спеціалізованих онлайн-магазинах. Якщо ви хочете купити ром Ron de Jeremy за доступною вартістю в Україні та Києві, скористайтеся акційними пропозиціями Elitochka!

  Ron de Jeremy (Рон де Джеремі)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом