0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Royal Lochnagar (Роял Лохнагар)


  Віскі Royal Lochnagar (Роял Лохнагар)

  Винокурня «Lochnagar» була заснована в Шотландії далекого 1826 року. Як і багато інших заводів, що працюють у сфері алкогольної промисловості, будинком для цієї компанії став регіон Хайленд, а вірніше північна його частина. Джеймс Робертсон, який уже володів невеликою винокурнею, вирішив розширити свій бізнес. Йому сподобалася місцевість поблизу річки Ді та гори Лохнагар. Звісно, лише мальовничий пейзаж було змусити його побудувати у цьому місці завод. Основна причина криється в джерелі артезіанської води, яка стала б чудовою основою для віскі. Підприємство працює, обсяги випуску спиртного з року в рік зростають, але в 1841 винокурню спалюють конкуренти.

  Нова віха у розвитку компанії почалася з того, що її було продано Джону Беггу. Чоловік передбачливо перебудував завод на іншому березі річки. Саме у такому вигляді винокурня збереглася до наших днів. Деяким перегінним кубам вже більше 100 років, а вони досі справно працюють та допомагають виробляти високоякісний скотч. Класичні технології та шотландська сировина стали запорукою відмінного смаку алкогольних напоїв, що випускаються підприємством. Після того, як компанію відвідав монарх Великобританії, вона отримала свою повну назву – Royal Lochnagar.

  На даний момент у вільному продажу є близько 7 різновидів віскі цієї марки. Основне різницю між ними – тривалість витримки. Одним із наймолодших є Selected Reserve, втім, на його смак це ніяк не позначилося. Найзрілішим по праву вважається п'ятнадцятирічний Лохнагар. Винокурня планує найближчим часом розширити асортимент продукції. Популярність напоїв Royal Lochnagar пояснюється багатогранністю та досконалістю смакових якостей спиртного. Вони відчуваються і солод, і фрукти, і шоколад, ваніль, дерево, дим, торф. Якщо ви хочете спробувати справді класичний віскі родом із Шотландії, Ваш вибір неодмінно має зупинитися на скотчах Роял Лохнагар. Широкий асортимент напоїв цієї марки за доступними цінами пропонує наш інтернет-магазин елітного алкоголю «Elitochka».

  Віскі Royal Lochnagar

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом