0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Ableforths Rumbullion (Эблфорс Ромбулиен)


  Ром Ableforths Rumbullion (Еблфорс Ромбулієн)

  Залежно від територіального народження спиртів, відмінності у їх смакових характеристиках відчутні не лише дегустаторам, а й новачкам. Шляхетний ром Ableforths Rumbullion виробляють за технологією, що вже кілька століть застосовують у країнах Карибського басейну. Його смак можна охарактеризувати, як пряний та насичений. Однак, незважаючи на фортецю, добре збалансований ром Еблфорс Ромбулієн приємно пити навіть у чистому вигляді. Пояснення таких характеристик є історичний вплив англійців на процес виробництва місцевого алкоголю. На сайті Elitochka Ви можете замовити онлайн ром Ableforths Rumbullion з доставкою .

  У технології виробництва рому немає строгих загальноприйнятих традицій, якими регламентують, наприклад, виробництво коньяку чи шампанського. Однак будь-яка зміна в рецепті сприяє придбанню напоєм спеціальних смакових характеристик. Так, ром Ableforths Rumbullion бутілюють в Англії, проте спирти, з яких виготовляють напій, дистилюють у країнах Карибського басейну. У процесі виробництва витримані спирти змішують із апельсиновою цедрою та мадагаскарською ваніллю та іншими прянощами, що розкриваються у смаку готового напою щедрими тонами.

  Бренд належить англійській компанії Ableforths (раніше називалася Professor Cornelius Ampleforth). Це молоде підприємство, засноване 2011 року, встигло зарекомендувати себе успішним виробником якісного алкоголю. Крім трьох сортів рому з різними міцністю та терміном витримки, компанія також випускає бренді, абсент, джин та інший елітний алкоголь. Про якість та статус продукції компанії говорять регулярні перемоги, які займає алкоголь на престижних конкурсах. Для того, щоб особисто оцінити якості престижного рома, варто купити ром Еблфорс Ромбулієн на сайті. Насолоду від знайомства з цим алкоголем буде гарантовано.

  ableforth's

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом