0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Текіла Sauza (Сауза)


  Sauza (Сауза)Текіла Сауза

  Вона, як безтурботна дівчина, завжди дарує веселощі і манить спокусливою надією. Ця мексиканська красуня, улюблена гостя всіх вечірок та танцювальних паті, і завжди готова дарувати радість. Так, ця чарівниця, ні хто інший, як текіла Сауза, найвідоміша з усіх текіл світу! Хочете відчути вибух смаку та запаморочливу яскравість аромату? Тоді неодмінно варто купити текілу Sauza, бешкетну чарівницю мексиканських прерій.
  Текіла Sauza за 150 років свого існування стала справжнім втіленням традицій Мексики, завоювавши визнання своєю відмінною якістю і на батьківщині, і в усьому світі.

  Текіла примітна не лише своєю чудовою якістю та прекрасним ароматом. Адже саме з нею пов'язана історія народження самого напою. Її автору, дону Сенобіо Сауза, належить ідея називати напій, виготовлений із соку блакитної агави – текілою. Але це ще не все. Текіла Сауза впізнавана в усьому світі, завдяки своєму ненав'язливому солодкому смаку. Весь секрет у тому, що при виготовленні текіли, до її складу додають кукурудзяний цукор. І саме ця особливість виділяє напій серед інших, таким особливим та оригінальним смаком. Ви також можете скуштувати цей чудовий напій. Для цього потрібно відвідати наш магазин елітної спиртової продукції «Elitochka», у нас Ви зможете купити текілу Сауза найкращої якості за демократичною ціною.
  Ми співпрацюємо тільки з найкращими виробниками та постачальниками алкоголю.

  < iframe allowfullscreen="" frameborder="0" height="360" src="//www.youtube.com/embed/XrGgkfSosLo?feature=player_detailpage" width="640">


  />

  Текіла Sauza - спробуйте на смак запальну пристрасть Мексики!

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом