0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Шнапс Freihof Williamsbirne (Фрейхоф Вільмсбірне)


  Фильтр

  Шнапс Freihof Williamsbirne (Фрейхоф Вільямсбірне)

  Елегантний шнапс Freihof Williamsbirne виробляють за класичною технологією з добірних сортів груш, що дозріли під спекотним сонцем Австрії. Напій випускає Freihof Distillerie, що знаходиться в Лустенау. Ароматний напій з пікантним смаком соковитих, стиглих груш навіть, незважаючи на фортецю, п'ється легко. Також шнапс Фрейхоф Вільямсбірне привертає увагу незвичайним дизайном – усередині пляшки знаходиться ціла груша, наповнена спиртами. У багатьох країнах грушу вважають королевою фруктів, оскільки вона має не тільки дивовижний смак, а й корисний вплив на людське здоров'я. На сайті Ви можете купити шнапс Freihof Williamsbirne із доставкою.

  Виробництво напоїв починається з вирощування соковитих фруктів. В принципі, для приготування шнапсу підійдуть не лише груші, багато виробників використовують яблука, персики, ягоди. Однак смак готових напоїв залежить не так від виду фруктів, як від їх якості. Стан фруктів визначається такими показниками як: здоров'я та вік дерева, сорт, зрілість та соковитість плодів, аромат та вміст цукру. Після збирання врожаю груші дрібно нарізаються та поміщаються у великі ємності з нержавіючої сталі. Туди додаються дріжджі та починається процес ферментації. У класичній рецептурі в шнапс Freihof Williamsbirne не кладуть цукор, а бродіння відбувається за рахунок цукру, що знаходиться безпосередньо у самих плодах. Наступна дистиляція потребує багаторічного досвіду, яким володіють співробітники заводу Freihof Distillerie. Ферментоване грушеве пюре нагрівають і під час цього процесу молекули спирту конденсуються у вишуканий фруктовий дистилят міцністю 70%. Серце дистиляту розливають у бочки і зберігають протягом двох років у приміщеннях, що добре провітрюються, для того, щоб напій придбав легкість і приємний грушевий післясмак. На фінальній стадії спирти розбавляють чистими природними водами з гір Альпії. Маючи м'який смак і повний аромат, напій завоював престижні титули на конкурсах на World Spirits Awards 2013, Distillery World Class 2013.

  На окрему увагу заслуговує спосіб бутилювання фруктового напою, який використовують деякі західноєвропейські країни. Шнапс Фрейхоф Вільямсбірне розливають у пляшки, де вже знаходиться стигла груша. Туди вона потрапляє ще в стані маленького плоду, а розвивається безпосередньо в пляшці. У той момент, коли груша повністю дозріває, її акуратно зрізають із гілки, на яку одягнена пляшка.

  Напій випускає компанія сімейного типу, заснована в 1885 році в місті Лустенау, розташованому в західній частині австрійської провінції Форарльберг на річці Рейн. Її засновник - Гебхард Хеммерле присвятив своє життя виробництву вишуканого фруктового бренді, і з того моменту сімейна справа переходить із покоління в покоління. Починаючи з 1952 року, компанія займає перше місце серед винокурень Австрії, які займаються дистиляцією фруктових спиртів. На нашому сайті Ви можете замовити онлайн шнапс Фрейхоф Вільямсбірне з доставкою.

  Шнапс Freihof Williamsbirne (Фрейхоф Вільямсбірне)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом