0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Scottish Deer (Стоттіш Дір)


  Віскі Scottish Deer (Скотіш Дір)

  Перші офіційні згадки про традиційний рецепт, за яким також виготовляють віскі Scottish Deer, у Шотландії датуються 1494 роком. Проте вважають, що віскі виготовляли задовго до цієї дати. За деякими даними, перегонкою браги в вогненну рідину займалися ще кельти. У ХV столітті напій називався aqua vitae, що означає – жива вода. І першими, хто робив міцний напій із зернових культур, були ченці та лікарі. Однак смак спирту, виробленого в ті роки, сильно відрізнявся від сучасного віскі Скотиш Дір, а також мав велику фортецю. Технологія дистиляції покращувалась, і до ХVІІ століття дала можливість виробляти спирти легші та приємніші на смак. Майстри навчилися поєднувати між собою компоненти у гармонійному співвідношенні, витримувати спирти та очищати від сторонніх домішок. Так шотландський віскі набув статусу національного напою. На сайті Ви можете замовити онлайн віскі Скотиш Дір з доставкою та самостійно оцінити гармонійно збалансований смак легендарного напою.

  При виробництві односолодового віскі повинні бути дотримані кілька правил. Віскі Scottish Deer виробляють із ячмінного солоду та не додають інших зернових культур. Сингл молт виготовляється зі спиртів однієї віскікурні дистильованих методом подвійної перегонки. Мінімальний термін витримки у дубових бочках має становити три роки. Лише за дотримання всіх умов напій може називатися шотландського односолодового віскі.

  Заснована в 1998 році, на сьогоднішній день компанія є одним з найбільших виробників і дистриб'юторів якісної алкогольної продукції: коньяків, вин, граппи, бренді та віскі. Купити віскі Scottish Deer Ви можете на сайті.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом