0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Scottish Stag (Скоттіш Стег)


  Віскі Scottish Stag (Скоттіш Стег)

  Віскі Scottish Stag – це популярний бренд, який належить до незалежної шотландської компанії сімейного типу Ian Macleod Distillers Ltd. Компанію створив Леонард Рассел у 1936 році. Його головним завданням було надати широкому споживачеві доступний та якісний віскі. Вибираючи продукцію, він не довіряв рекламі, а віддавав перевагу лише тим напоям, які відповідають особисто його вимогам. Успішні угоди та хороші продажі зміцнили переконання Леонарда Рассела, після чого за компанією утвердилася чудова репутація надійного постачальника шотландського віскі. За 80 років роботи компанія Ian Macleod Distillers Ltd розширила асортиментний портфель алкогольної продукції. На сьогоднішній день, окрім віскі Скоттіш Стег, компанія розливає преміальні лікери, горілку, текілу, шнапс та джин, а також регулярно створює власні бленди різної цінової категорії. На сайті Ви можете купити віскі Scottish Stag із доставкою.

  У виробництві віскі Scottish Stag застосовують класичну шотландську технологію. Він складається з добірних зернових та односолодових спиртів, які дозрівали не менше трьох років у бочках із деревини американського білого дуба. Купажування – це тривалий процес, що вимагає багатого досвіду та знань майстрів. За плечима компанії Ian Macleod Distillers Ltd багаторічний досвід дистиляції спиртів, який майстри втілили в гармонійний смак із нотами солоду, квітів, родзинок та горіхів віскі Скоттіш Стег.

  Так само, як і віскі Scottish Stag, олень, який зображений на етикетці пляшки, уособлює гордість, владу та багатство гірської Шотландії. Кожна крапля напою ввібрала красу багатовікових лісів, гірських річок і озер, джерел з чистою водою і землі, багато насиченої торфом. На сайті можна купити віскі Скоттіш Стег із доставкою.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом