0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Шампанське


  Великі люди про великий напій.

  Я можу пити цей напій лише у двох випадках: коли моя душа закохана та коли вона не закохана – слова великої законодавиці моди Коко Шанель. Чи не здогадуєтеся, про який напій йдеться?
  Якщо перемога за вами – ви заслуговуєте на те, щоб випити келих переможця. Якщо ви зазнали поразки – ви потребуватимете його – вислів непереможного Наполеона Бонапарта.
  Дві відомі особи світової історії говорять про один і той же напій – шампанське!

  Скільки бульбашок має бути у пляшці шампанського?

  З яких причин людство любить цей ігристий і хвилюючий алкоголь? За те, що жодному подібному напою не під силу подарувати відчуття розкішного свята, як це може зробити ігристе вино. До речі, перше виробництво шампанського датовано 1535 роком. Але каламутно-солодкий середньовічний екземпляр (на одну пляшку припадало близько 250 гр цукру) навряд чи можна було порівняти із сучасним шампанським та його витончено-чудовим смаком, кристальною прозорістю та міріадами бульбашок. Прискіпливими французами навіть було підраховано, що звичайна пляшка іскристого напою повинна містити 250 млн. улюблених бульбашок.

  Жіночий початок іскристого золота бурштину

  Історичне вдосконалення напою йде пліч-о-пліч з дивовижною особливою прекрасної статі, якій вдалося познайомити світ зі смаком шампанського і гідно оцінити його.
  Початок покладено у 1772 році, коли французом Кліко (мабуть кожен уже здогадався, який сорт напою був першовідкривачем іскристого смаку) було відкрито невеликий бізнес. Згодом, справа перейшла до рук сина. Хлопець узяв за дружину дівчину на ім'я Ніколь, але через два роки помер. Овдовівши, мадам Кліко не опустила руки і стала біля керма компанії чоловіка, що на той час було подвигом для представниці слабкої статі. Маючи всі задатки для ведення бізнесу, вона активно керувала бізнесом Кліко. Жінка купувала дорогі виноградники, удосконалила смак напою та не забувала про ринок збуту продукції. Величезний успіх було отримано біля Росії. За словами сучасників, мадам Кліко вдалося підкорити велику державу, не зробивши єдиного пострілу.
  Сьогодні Будинок Кліко є найстарішим і найзнаменитішим виробником французького шампанського, про який знає весь світ. Щороку населенням нашої планети випивається близько 12 млн фірмових пляшок напою. Причому ціна елітного шампанського робить цей напій розкішшю для заможних людей.

  Закрийте очі і вдихніть аромат бажаного чаклунства

  Наш онлайн магазин елітного алкоголю «Еліточка» реалізує асортименти кристально-золотого напою від відомих виробників з усього світу. Кожна пляшка шампанського з нашого каталогу зберігає в собі елітні сорти винограду в обрамленні чудового золотого кольору, гармонійного смаку та чудового аромату. Наливаючи іскристу рідину в келих, закрийте очі і ви зможете відчути нотки солодкого мигдалю, післясмак цитрусових, аромат акації та терпкість абрикос, свіжість папороті. Вже в келиху божественність напою буде розкрита більш рідкісними та глибокими ароматами – тютюновий запах дикої трави та злегка п'яні нотки солоду. Наш асортимент складається з оригінального шампанського, включаючи Асті Мартіні. Навіть назва цього романтичного напою вже пестить наш слух, адже шампанське Асті Мартіні знайоме і улюблене багатьма поціновувачами спокуси у вигляді келиха з напоєм, що іскриться.

  «Еліточка» - ключ до потаємних дверей

  Можливо, комусь здається, що ціна Асті Мартіні та інших марок є завищеною, а може люди віддають перевагу вітчизняному виробнику. Але, швидше за все, їм просто не доводилося дегустувати смакову симфонію по-справжньому «правильних» міріадів бульбашок. Адже якісне елітне шампанське не терпить поблажливого ставлення до себе.
  «Еліточка» - магазин оригінального алкоголю зможе стати тим провідником, який проведе майбутніх гурманів по стежці фруктового післясмаку і подарує насолоду від незвичайного аромату, який розкривається в кожній вибуховій бульбашці іскристого напою. До речі, прекрасні та чарівні жінки віддають перевагу саме шампанському, а якщо вона доповнена романтичним відблиском свічок та свіжими фруктами.
  Якісне шампанське відомих світових виробників має не лише плюси, а й один вагомий мінус – воно стрімко зникає з келихів. Але й у цьому випадку «Еліточка» прийде на допомогу – у нашому каталозі вишуканий напій ніколи не скінчиться!

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом