0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Віскі Shui Jing Fang (Шуї Цінін Фа)


  Фильтр

  Байцзю Shui Jing Fang (Шуї Цінін Фа)

  Китайський байцзю Shui Jing Fang виробляють на старовинному лікеро-горілчаному заводі, заснованому в 1406 році. В основі виробництва віскі Шуї Цінін Фа закладено давні традиції. Напій є преміум версією національного алкоголю Китаю. У перекладі російською мовою означає «білий спирт». Байцзю здавна користується популярністю у корінного населення Китаю та туристів, які приїжджають до країни. А, починаючи з 2011 року, байцзю Shui Jing Fang підкорив серця мешканців Європи та Америки. Цьому сприяла рекламна компанія, організована новим власником бренду - Diageo. Підтвердженням успіху напою є подвійне золото, яке завоювало бренд San Francisco World Spirits Competition. На нашому сайті можна замовити байцзю Shui Jing Fang за низькою ціною.

  Потужний смак напою залишає неоднозначні враження у гурманів. Одним він здається зухвалим та надто інтенсивним. Інші, навпаки, насолоджуються незвичайним букетом алкоголю. Однак сходяться на тому, що подібних гастрономічних характеристик не має жоден європейський, або американський напій. Скрипку першості у смаковому букеті байцзю Шуї Цінін Фа грає сорго, з якого виготовляють напій. Також у виробництві використовується пшениця, кукурудза та липкий рис. Дріжджі, які додають на етапі ферментації сусла, мають більш ніж 600-річний вік. Унікальність технології напою також полягає в тому, що зерно ферментують цілісним, не пророщуючи і не перемелюючи на борошно. Спирти виготовляють шляхом дистиляції. Після чого байцзю Shui Jing Fang витримують у теракотових судинах.

  Традиційно напій п'ють із класичних китайських чашок, підігрітим. Добре поєднується із рясними закусками. Подібна подача не лише налаштовує на позитивний лад, а й розслаблює наприкінці насиченого дня. На сайті Elitochka Ви можете купити байцзю Шуї Цінін Фа за низькою ціною.

  Shui Jing Fang

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом