0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Віскі Singleton of Glendullan (Сінглтон Глендуллан)


  Віскі Singleton of Glendullan (Сінглтон Глендуллан)

  Singleton of Glendullan — бренд шотландського віскі, який виготовляється на однойменній винокурні в районі Спейсайд, розташованої на березі річки Фіддіч. Підприємство працює з 1897 року та пропонує широкий вибір односолодових напоїв, включаючи віскі Singleton of Glendullan 12, 15 та 18-річної витримки, а також лімітовані серії. Використовуючи всього три перегінні куби дистилерія виробляє майже 4 мільйони літрів віскі на рік.

  Для виготовлення віскі Singleton of Glendullan використовується вирощений у цій же місцевості добірний ячмінь та вода з природних джерел Конвал-Хілл. Більшість спиртів проходить витримку в бочках з-під бурбона та американського дуба, менша — в бочках з-під хересу та європейського дуба. В результаті Сінглтон Глендуллан набуває вишуканого смаку: приємний, м'який, солодкий, фруктовий — класичний спейсайд, який легко п'ється.

  Не так давно Singleton of Glendullan увійшов до п'ятірки брендів односолодового віскі, що продаються в світі. В Україні та Києві купити оригінальний віскі Singleton of Glendullan недорого можна в інтернет-магазині Elitochka. Зробіть замовлення на сайті, щоб придбати Сінглтон Глендуллан за найкращою ціною в подарунковій коробці або тубі - чудовий презент собі, близьким чи друзям!

  Віскі Singleton of Glendullan

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом