0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Sklar Slivovitz (Скляр Сливовиц)


  Фильтр

  Горілка Sklar Slivovitz (Скляр Сливовіц)

  Горілка Sklar Slivovitz – це міцний алкогольний напій, який виготовляється за автентичним рецептом, відомим у Східній Європі. Винятково тонкий і добре збалансований смак напою супроводжує м'який приємний аромат сливи. Горілка Скляр Сливовіц – це справжнє чудове задоволення, в основі якої використовують лише натуральні інгредієнти. На сайті Ви можете купити горілку Sklar Slivovitz із доставкою.

  Людство вміло робити міцні алкогольні напої дуже давно. І горілку навчилися робити набагато раніше, ніж Дмитро Менделєєв 1894 року опублікував наукову роботу «Міркування про з'єднання спирту з водою». Так, поєднуючи між собою різні інгредієнти і зраджуючи їх бродінню та подальшій перегонці, в результаті можна було отримати дуже смачний міцний алкоголь. Сливовиця – найпоширеніша ракія в Чехії, Словаччині, Угорщині, Польщі та балканських країнах. Її рецепт був відомий нашим далеким предкам.

  За технологією виробництва сливи подрібнюють та пресують. Залежно від смаку соку, можуть додавати цукор, дріжджі та крохмаль, а також воду. Потім суміш залишають бродіння. Коли кашоподібна маса припиняє процес бродіння, її переганяють у спирт. Щоб напій набув глибокого сливового смаку, спиртам перед бутилюванням дають деякий час на те, щоб визріти.

  Протягом шести поколінь польська родина Склярів займалася виробництвом алкогольних напоїв. Горілку Sklar Slivovitz почали випускати у 1950-х роках. Тоді ж розпочався експорт напою і до інших європейських країн. У виробництві використовують виключно натуральні інгредієнти, що забезпечує в готовому напої тонкі тонкі аромати сливи. Горілка Скляр Сливовіц є чудовим аперитивом. Також напій добре доповнює страви східноєвропейської кухні. На сайті Elitochka Ви можете замовити онлайн горілку Скляр Слівовіц із доставкою.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом