0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Smokehead (Смоукхед)


  Віскі Smokehead (Смоукхед)

  Шотландський віскі Smokehead – один із найоригінальніших напоїв, що народжується на острові Айла. Завдяки високій якості та чудовому смаку, віскі заслужив на повагу серед експертів та гурманів міцних алкогольних напоїв. Однак не лише багатий смак та насичена текстура відрізняє віскі Смоукхед від подібних варіантів. Ексклюзивний дизайн упаковок та форми пляшок приваблюють молодь, тому не дивно, що вибір купити віскі Smokehead роблять різні верстви населення.

  Віскі Smokehead випускає дуже шанована велика сімейна компанія Ian Macleod Distillers Ltd. Засновник - Леонард Рассел - завжди віддавав перевагу якості та елегантності у смаку напоїв, такого ж правила дотримувався в бізнесі. Цей принцип ведення справ дуже скоро приніс йому успіх, і компанія набула гарної репутації в усьому світі. Наразі компанія щорічно випускає 15 мільйонів пляшок алкогольних напоїв, які мають попит. В асортимент входить не тільки віскі, але також інші напої: ром, джин, горілка і чудові лікери.

  Компанію заснували в 1936 році, і весь цей час вона швидко розвивалася. До складу компанії входять кілька відомих брендів: Glengoyne Highland Single Malt Scotch Whisky, Lang's Blended Scotch Whisky та інші. Ці напої цінують завдяки тому, що вони мають якість преміум-класу, оригінальний дизайн і завжди елегантний смак. Серед широкого асортименту продукції можна знайти те, що буде до смаку не тільки гурманам і поціновувачам, але також прекрасній жіночій підлозі.

  Однак на початку ХХІ століття керівники компанії вирішили розширити асортимент продукції, щоб до шанувальників залучити молодь. Це сталося 2006 року, коли керівник компанії Ian Macleod Distillers Ltd відвідав фестиваль віскі острова Айла. Серед широкого вибору напоїв, що пропонуються учасниками фестивалю, він звернув увагу на те, що віскі з острова Айла особливо шанує молодь. І тоді було прийнято рішення купувати найкраще віскі, що народилося на цьому острові, щоб розливати їх в оригінальні пляшки та дизайнерські упакування.

  Шотландським віскі з острова Айла характерний глибокий димний аромат. Ця особливість була взята за основу та підкреслена у назві віскі Smokehead, що означає від англійської – димний. Однак, щоб молодь захотіла купити Смоукхед, тільки високої якості, відмінного смаку та незвичайної назви напою було б недостатньо. Керівники взялися за маркетинговий розвиток продукції, відмовившись від класичної геральдики та штампів, якими зазвичай нагороджують виробники віскі продукцію. Дизайнерська агенція Navyblue спеціально для компанії Ian Macleod Distillers Ltd розробила оригінальну упаковку та етикетку для віскі Смоукхед.

  На сьогоднішній день віскі Smokehead має великий попит у різних країнах. Не лише приватні особи, а й власники барів та ресторанів купують цей напій для своїх клієнтів. Придбати віскі Смоукхед можете і Ви, замовивши його на сайті.

  Віскі Smokehead

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом