0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Бренді St-Remy (Сан Ремі)


  Бренді St-Remy (Сан Ремі)

  Будинок ST-Remy веде свою історію з 1886 року, коли у Франції у долині Лаури у маленькому селі Машкуль біля міста Нант збудували підприємство з виробництва алкогольних напоїв. Ця місцевість славиться чудовими виноградниками, які щороку дають чудовий урожай стиглих соковитих ягід. Однак основною спеціалізацією віскікурні стало не виробництво вина, а випуск якісного бренді. Майстрам не довелося чекати довго перших успіхів. Незабаром про продукцію віскікурні дізналися не тільки у всій Франції, а й за межами країни. І так, вже в 1920 роках брендиST-Remy почали постачати в інші європейські країни.

  Власники компанії на цьому не зупинилися. З розширенням виробництва, збільшувався асортимент, а разом із ним і продаж напоїв. У 1967 році купити брендіST-Remy можна було в Канаді, в 70-х роках – у США, Фінляндії та Австралії. А на сьогоднішній день купити Сан Ремі можна на всіх п'яти континентах. Особливість діяльності компанії криється в постійних ноу-хау та нововведеннях. Протягом 130 років підприємство удосконалює рецептуру та технологію виробництва бренді. Саме тому найсуворіші експерти цінують якість і чудовий смак напоїв цього бренду. З нього роблять вино, яке згодом піддається температурній обробці. На цьому етапі вино перетворюється на eaux-de-vie (коньячний спирт) і набуває найбільш сильного, яскравого аромату. Подвійна дистиляція відбувається за допомогою безперервної колони.

  Для того, щоб смак брендиSaint Remy набув м'якості та ніжності, спирти розливають виключно у невеликі дубові бочки. Там вони дозрівають, настоюються і набувають смаку, наповненого фруктовими, квітковими та пряними відтінками. Купажування є заключним етапом.

  На сьогоднішній день посаду Майстра підвалів Будинку обіймає жінка - Мартіна Біль. Починаючи з 1637 року, її предки вирощували виноградники та виробляли алкогольні напої. Любов до цієї справи у неї в крові. Ввібравши в себе знання та досвід попередніх поколінь, Мартіна зуміла реалізувати найкращі традиції виробництва бренді у справі. А новаторський підхід та потяг до авантюризму жінки допомогли їй втілити сміливі рецептурні ідеї в життя.

  Купити бренді Saint Remy можна у нас на сайті. Напій, який радує смакові рецептори та зігріває душу.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом