0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Suntory Whisky (Санторі)


  Віскі Suntory Whisky (Санторі)

  Японський віскі Suntory виробляє однойменний холдинг, який є не лише найбільшим підприємством на території країни «висхідного сонця», але також входить до трійки найвпливовіших міжнародних виробників алкогольної продукції. Компанію заснував Сідзіро Торі у 1899 році. Проте спочатку підприємство випускало та продавало вина. Перший завод з виробництва віскі Санторі Сідзіро Торі збудував у долині Ямадзакі у 1923 році. Назва місцевості, за ландшафтом, дуже схожою на природу гірської Шотландії, яка є однією з головних областей з виробництва віскі, дала ім'я новому заводу - Yamazaki. Перша партія віскі була випущена в 1929 році, а її якість привернула увагу справжніх шанувальників вишуканого алкоголю. На сайті Ви можете купити віскі Suntory - напій, створений копіткою працею талановитих японських майстрів.

  Під час Другої світової війни виробництво алкоголю було припинено. Завод відновив роботу лише у середині ХХ століття. Тоді ж Сідзіро Торі наважується збудувати другу віскікурню. Для заводу було обрано мальовниче місце у містечку Хакушу. Підприємство оснастили потужним обладнанням, що дозволило випускати віскі Suntory Whisky у великих обсягах, у тому числі й на експорт. Обидва заводи виробляли солодові спирти за класичною шотландською технологією, тому питання про будівництво заводу з перегонки зернового дистиляту залишалося відкритим.

  У 1972 році в префектурі Аїті був побудований третій завод Chita, із загальною площею 50 000 квадратних метрів. Головна спеціалізація підприємства – виробництво зернового дистиляту. Більшість цих спиртів йде виготовлення знаменитих купажів віскі Санторі. Однак для гурманів компанія також випускає чисті зернові віскі. На сьогоднішній день продукція компанії широко представлена у всіх країнах світу. Участь у міжнародних конкурсах регулярно приносить бренду престижні нагороди та місця першості. На сайті Ви можете замовити віскі онлайн Санторі з доставкою.

  whisky Suntory

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом