0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Текіла Tequila 1800 (Текіла 1800)


  Текіла Tequila1800 (Текіла 1800)

  Порівняно молодий бренд, вперше випущений у 1975 році, текіла 1800Tequila може конкурувати з найелітнішим і найшанованішим алкоголем. Високу якість інгредієнти, класичні старовинні технології та багаторічний досвід майстрів вплинули на результат: гурмани з усього світу визнали напій преміальним. Бренд належить сім'ї Бекман. Виробництво алкоголю складає той же завод Casa Cuervo, де випускають текіли Jose Cuervo, Gran Centenario, Maestro Dobel і Tanampa. Спочатку бренд був відомий під ім'ям Cuervo 1800Tequila, але незабаром перше слово зникло. На сайті Ви можете замовити онлайн текілу 1800Tequilaз доставкою.

  У назві текіли «1800» означає рік, коли вперше на заводі Casa Cuervo випустили алкоголь, витриманий у невеликих французьких дубових бочках. Цей спосіб дозрівання спиртів використовують і у виробництві напою Текіла 1800. Сам завод існує з 1795, знаходиться недалеко від міста Текіла мексиканського штату Халіско - в самому серці країни. Понад 200 років підприємство вшановує традиції, закладені засновником компанії. На підприємстві застосовують переважно ручний метод виробництва, що сприятливо впливає на якість продукції. В іншому рецепт складається із класичних етапів. Після того, як зрілі плоди блакитної агави випікуть у великих кам'яних печах, їх подрібнюють і бродять. Отриману рідину, міцністю 5-7% алкоголю, способом подвійної дистиляції переганяють у спирти. Молоді прозорі спирти розбавляють водою і потім витримують у бочках, де вони набувають кольору та складних смакових характеристик.

  Достоїнства продукції бренду не залишилися непоміченими серед професійних дегустаторів. Починаючи з 2004 року текіла 1800 завойовує престижні місця на міжнародних конкурсах. На сайті Elitochka Ви можете купити текілу 1800 та особисто оцінити приголомшливі якості преміального алкоголю.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом