0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Timeless (Таймлес)


  Лікер Timeless (Таймлес)

  Солодкий, ніжний, ароматний вершковий лікер Timeless - це вишукане частування, яке подобається всім жінкам. Напій ідеально підходить для того, щоб їм поспішаючи насолоджуватися в чистому вигляді. Також його використовують для створення коктейлів і додають до кави, ним поливають десерти, морозиво та фрукти. Густа текстура чудово розкривається у складі коктейлів. Лікер Таймлес виробляють на німецькому заводі Pabst & Richarz Vertriebs GMBH, де майстри з особливою педантичністю стежать за якістю продукції, що виготовляється. В основі напою використовують свіжі вершки, шоколад та спирти преміум класу. На сайті Ви можете купити лікер Timeless із доставкою.

  Незважаючи на те, що майстри вміли робити лікери ще в Середньовіччі, перші вершкові лікери з'явилися лише в середині ХХ століття. Це технологічними складнощами, з якими доводиться зіштовхуватися у процесі створення алкогольних напоїв з урахуванням інгредієнтів тваринного походження. Саме слово "лікер" походить від латинського "liquefacere", що означає розчиняти. Для того, щоб поєднати в єдину однорідну масу спирт, вершки та шоколад, потрібний досвід, майстерність, а також наявність сучасного обладнання, яке 50 років тому ще не існувало.

  Компанія Pabst & Richarz Vertriebs GMBH – це сучасне підприємство, яке випускає понад 300 видів алкогольної продукції: горілка, джин, вермут, віскі, бренді та інші. У 2014 році компанія отримала Срібну премію від Федерального міністерства захисту прав споживачів за якість продукції, що виготовляється. Серед асортиментної лінійки особливе місце посідає лікер Таймлес, який орієнтований насамперед на жіночу аудиторію. Компанія є дочірнім підприємством Berentzen-Group AP – провідного виробника алкогольної продукції в Німеччині. На сайті Elitochka Ви можете замовити онлайн лікер Таймлес із доставкою та насолодитися чарівним смаком вишуканого вершкового напою.

  Лікер Timeless (Таймлес)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом