0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Tobermory (Тоберморі)


  Віскі Tobermory (Тоберморі)
  Віскікурня Тоберморі розпочала свою роботу у двадцятих роках 19 століття на шотландському острові Мал. Місце, де розташувалося виробництво, відоме своїми унікальними пейзажами, де смарагдові ліси змінюються небесною чистотою річок та озер. Ось у такому казково красивому місці і з'явився на світ віскі Tobermory. Але історія існування віскікурні була настільки райдужна. Вона кілька разів переходила з рук до рук, двічі на багато десятиліть зупиняла виробництво. І лише з початку 90-х років минулого століття підприємство нарешті почало стабільно працювати. Нові власники постаралися відродити колишню славу цього чудового напою. І вже за деякий час можна було купити віскі Tobermory у магазинах Шотландії та Британії. А невдовзі й у Європі та країнах Америки. За що так подобається гурманам цей напій?
  Слід сказати, що віскі Тоберморі має дещо інший характер, ніж інші острівні скотчі. І весь секрет у процесі його виробництва. Ячмінь не піддають копченню, як це зазвичай роблять в інших острівних віскікурнях. І напій, відповідно, не набуває терпко-пряних тонів копченого зерна та диму. Навпаки, смак скотчу стає м'яким, з ніжними кремово-медовими відтінками. Також віскі Тоберморі витримують не в підвалах заводу, а відвозять на материк, де він наповнюється тонкими хересними тонами. Але, завершується процес все ж на батьківщині, на морському узбережжі, де напій набуває аромату солоних хвиль.
  Віскі Тоберморі можна купити у нашому магазині елітної спиртової продукції «Елітошка». Ми пропонуємо скотчі різного часу витримки, які мають свій унікальний характер, так улюблений поціновувачами.

  Віскі Tobermory

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом