0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Tomatin (Томатин)


  Віскі Tomatin (Томатін)

  Компанія Tomatin Spey Distillery Co Ltd офіційно була заснована в 1897 році, хоча, за деякими відомостями, алкогольну продукцію цього підприємства купували вже в XV столітті (переважно селяни та погоничі худоби). Винокурня розташувалася в мальовничій місцевості шотландського регіону Хайленд поблизу чистого джерела джерельної води. Старт діяльності заводу був дуже успішний. Вже за 10 років після відкриття власник компанії оголосив про банкрутство. Шанувальники марки на той момент вже були, тому Tomatin викупили і заново відкрили. Вирішили перенести завод на нове місце. В результаті винокурня стала найвищою в Шотландії, оскільки розташувалася на висоті 312 метрів над рівнем моря.

  Віскі на цьому підприємстві до 1958 вироблявся за допомогою двох перегінних кубів. Вони були невеликими, відповідно обсяги випуску спиртного не дозволяли компанії вийти на світовий ринок. Керівництво заводу ухвалило рішення, що таку ситуацію необхідно терміново міняти. До кінця 70-х років про Tomatin дізналися навіть у найвіддаленіших куточках світу. Щорічно винокурня виробляла 12 мільйонів літрів скотчу різної витримки. Після невеликого простою підприємство отримало чергового власника, яким став японець.

  Віскі Томатін має характерний смак та об'ємний аромат. Найчистіша джерельна вода суттєво пом'якшує напій, надаючи йому оксамитовість та ніжність. Майстри купажу експериментують із фруктовими та квітковими екстрактами, намагаючись створити досконалий скотч. В асортименті продукції налічується кілька різновидів віскі, витримка яких коливається від 5 до 30 років. Найбільш респектабельні лінійки виробляються обмеженими партіями (до 1500 пляшок на рік). Односолодові скотчі Tomatin підкорять серця навіть найвибагливіших цінителів спиртного. Інтернет-магазин елітного алкоголю "Elitochka" пропонує широкий вибір віскі цієї шотландської марки. Висока якість напоїв гарантується постачанням безпосередньо від виробника.

  Віскі Tomatin

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом