0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Лікер Toschi (Тоші)


  Лікер Toschi (Тоші)

  Після Другої світової війни у багатьох європейських країнах масово почали відновлювати виробництво спиртного. Так у 1945 році з'явилася компанія Toschi Vignola srl. Гарячий італійський темперамент вимагав випуску лікеру, який місцеві жителі вважали національним напоєм. Брати Ланфранко та Жанкарло Тоші спочатку обзавелися кількома полями, необхідними для вирощування сировини. Хлопці дуже любили вишню сорту Віньйолу, тож вирішили покласти її в основу алкоголю. Це дозволило б їм насолоджуватися чудовим ягідним смаком цілий рік. Один перегінний куб та приміщення в 10 квадратних метрів – ось усе, що було у Тоші на момент створення їхньої компанії. Втім, далі справи пішли краще.

  Вже перші експерименти у створенні лікеру виявилися вельми успішними. Бізнес почав поступово розширюватись. Ланфранко та Жанкарло обзавелися постійними великими замовниками, що дозволило більше вкласти в купівлю обладнання та землі. Через 15 років підприємство мало все необхідне для випуску 1 мільйона літрів спиртного на рік. Велика кількість фруктово-ягідної сировини стала однією з причин, чому компанія вирішила розширити асортимент пропонованої продукції, поповнивши її сиропами, бальзамічним оцтом та напівфабрикатами.

  Світова популярність до лікерів Toschi прийшла наприкінці ХХ століття. Керівництво компанії змінило технологію виробництва алкоголю, відмовившись від будь-яких консервантів та харчових добавок. В основу спиртного кладуться виключно натуральні інгредієнти. Ферментація, дистиляція та витримка здійснюються під контролем фахівців. У 2006 році завод успішно пройшов сертифікацію за Міжнародним харчовим стандартом IFS. Це підтверджує високу якість напоїв, що випускаються компанією. Зараз підприємством управляє Массімо Тоші, який зберігає в найсуворішому секреті сімейні традиційні рецептури. Купити лікери італійської марки Ви можете у магазині елітного алкоголю «Elitochka». Ви будете приємно вражені цінами на продукцію Toschi.

  Лікер Toschi (Тоші)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом