0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Transcontinental Rum Line (Трансконтинентл Ром Лайн)


  Фильтр

  Ром Transcontinental Rum Line (Трансконтинентл Ром Лайн)

  Ром Transcontinental Rum Line або скорочено TCRL є одним з брендів компанії La Maison du Whiskey: одного з найбільших французьких фахівців з імпорту та дистрибуції рідкісних спиртних напоїв. Основна лінійка була запущена в 2016 році і відразу ж зустріла феноменальний прийом! Як незалежний боттлер, компанія купує готовий ром в країнах Карибського басейну і Океанії: Барбадосі, Ямайці, Панамі, Гваделупі, на Фіджі і Домінікані, — список далеко не повний і постійно розширюється. Таким чином, TCRL прагне надати панораму пропозицій рому з різних частин земної кулі з різними розливами, які представляють їх оригінальні стилі.

  Загалом же, Трансконтинентл Ром Лайн — це ром у віці 2-17 років або купаж, що пройшов витримку в умовах тропічного клімату переважно в бочках з американського білого дуба, в яких раніше тримали бурбон. Довыдержка протягом 12-24 місяців і розлив при фортеці в 43-57% виробляються вже у Франції. Вся інформація, включаючи рік виробництва, назва країни походження напою і пропорції тропічної і континентальної витримки представлена на пляшці. Кожну етикетку традиційно прикрашає зображення розкішного трансатлантичного лайнера, прообразом якого послужила репродукція картини "Queen Mary 2". 

  Ознайомитися з асортиментом TCRL, а також недорого купити ром Transcontinental Rum Line в Україні і конкретно в Києві, можна на сайті Elitochka. Крім доступних цін і вигідних акційних пропозицій ми гарантуємо всім покупцям швидку і надійну доставку замовлень!

  Ром Transcontinental Rum Line (Трансконтинентл Ром Лайн)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом