0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Горілка Tsarskaya (Царська)


  Горілка Tsarskaya (Царська)

  Російська горілка Tsarskaya належить до напоїв преміум класу, яка за короткий термін встигла завоювати популярність не тільки на території Росії, а й в інших країнах світу. Виробництвом напою займається холдинг Ладога. Компанію заснували 1995 року в Санкт-Петербурзі. Спочатку вона працювала як дистриб'юторська фірма, але через два роки вдалося встановити власне виробниче обладнання та почати випускати алкогольну продукцію. В даний час асортимент продукції компанії Ладога складається з понад 100 найменувань лікеро-горілчаних виробів, серед яких особливе місце займає горілка Царська.

  На підприємстві Ладога встановлено сучасне європейське обладнання, яке дозволяє переробляти, очищати та розливати спирти у короткий термін. Щорічно завод виготовляє понад три мільйони декалітрів спиртів. Постачання продукції здійснюються у всі великі міста Росії, крім того купити горілку Tsarskaya можна в 30 країнах світу.

  У виробництві горілки Tsarskaya використовується екологічно чиста сировина: очищена вода з Ладозького озера та добірне зерно золотої пшениці. Воду обробляють інноваційним способом, за допомогою мембранних технологій та ультрафіолету. Це дозволяє зберегти її природну структуру та смакові якості. На фінальній стадії горілка проходить кілька етапів очищення через системи фільтрів із активованого вугілля березової деревини та кількох шарів піску. Такий підхід дозволяє досягти чистоти та м'якості спиртів. Кожен виробничий процес відбувається під суворим контролем якості продукту. Елегантний аромат і м'який смак напою помітили багато експертів, після чого горілка Царська набула популярності.

  Усі, хто одного разу вирішив купити горілку Царську, напевно відзначили незвичайне скло, з якого виготовлена пляшка. Це косметичне скло не вступає в хімічну реакцію з алкогольним напоєм, і тому унеможливлює утворення неприємного осаду на дні. А свій первозданний смак горілка Tsarskaya зберігає протягом усього терміну зберігання. Переконайтеся в цьому і Ви, на сайті можна замовити горілку з доставкою.

  За дуже короткий термін продукція компанії "Ладога" встигла завоювати безліч шанувальників. Напої брали участь у конкурсах та були відзначені нагородами. Серед перемог: золото на International Review of Spirits Award 2012 та Beverly Hills International Spirits Awards 2012. На сайті Ви можете замовити онлайн-горілку Tsarskaya.

  Горілка Царська (Царська)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом