0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Tullamore Dew (Таламор Дью)


  Віскі Tullamore Dew (Таламор (Таламор) Дью)
  Бренд Tullamore Dew відомий не лише своїм прекрасним віскі. Його розвиток сміливо можна назвати чудовим прикладом грамотного менеджменту підприємства. Віскокурня була відкрита 1829 року в ірландському місті Талламор Майклом Моллоєм. Він почав випускати віскі, але справа йшла мляво. Після смерті Моллоя підприємство перейшло до його родича Дейлі, який передав управління Деніелу Е. Вільямсу. І ось з цього часу для віскокурні Талламор почалося нове життя. Вільямс приступив до роботи в кінці 19 століття, у розпал технічної революції. Потрібно сказати, що новий керівник віскокурні був просунутою людиною, він шанував прогрес і любив різні технічні новинки. Він одразу почав впроваджувати їх у роботу заводу, і не без успіху. Деніел Вільямс провів електрику на підприємство, сприяв появі в містечку першого телефону та машин. Він настільки технічно вдосконалив виробництво, що віскокурня почала процвітати та приносити гарний прибуток. Саме в цей час до назви віскі Таламор почали додавати друге слово – Dew, яке є абревіатурою ініціалів Деніела Едмона Вільямса. Вже оновлене віскі Tullamore Dew почало завойовувати світ. Завдяки своїй високій якості та чудовому смаку цей напій швидко сподобався гурманам у Європі та Америці. Зараз віскі Талламор (Талламор) Дью можна купити у 80 країнах світу, де щорічно продається майже два з половиною мільйони пляшок.

  Не дарма, цей напій входить до кращих віскі Ірландії. Ось уже майже 200 років, багатий смак і особливий, бурштиново – помаранчевий колір, віскі Tullamore Dew змушують серця поціновувачів якісного алкоголю битися сильніше. Його досі готують за старовинною технологією, дотримуючись класичних норм смаку справжнього ірландського віскі. При виготовленні віскі використовують процес потрійного очищення, що робить його дуже чистим та легким. А багатство смаковому букету дарує багаторічне витримування напою у бочках з-під бурбона та хересу. Завдяки чому напій набуває солодощі меду, з нотками цитрусів та горіхів та пікантного аромату спецій та цитрусів. Цей гідний віскі Tullamore Dew можна купити в магазині елітної спиртової продукції «Elitochka».

  Відмінний ірландський віскі припаде до смаку любителям міцних напоїв. Зробіть замовлення віскі Tullamore Dew у нас і Ви будете задоволені його відмінною якістю, оригінальним смаком та тонким ароматом.

  Tullamore Dew (Тулламор Дью)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом