0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Tullibardine (Талибардин)


  Віскі Tullibardine (Талібардін)

  Tullibardine - бренд шотландського віскі, який виробляється на однойменній дистилерії у Блекфорді. Підприємство є одним із найстаріших у Шотландії: воно було засноване ще 15 столітті як сімейна пивоварня та перетворене на віскікурню у 1947 році. Завод розташований неподалік пагорбів Очіл і Денні Берн з їх природними джерелами чистої води: щоб проникнути крізь шари базальту і червоного золотоносного пісковика їй потрібно близько 15 років.

  Асортимент віскі Талібардін дуже широкий: крім односолодового скотчу від 12 до 25 років витримки він також включає обмежені серії, а також унікальні колекції 1952-1970 років. Для повного контролю над процесом усі етапи виробництва — дистиляція, дозрівання та розлив по пляшках — проходять в одному місці, а багато операцій проводяться вручну безпосередньо під наглядом майстра. Для витримки спиртів використовують бочки першого наповнення з-під бурбона, хересу, а також сицилійського вина марсала.

  Каталог Elitochka пропонує широкий вибір продукції бренду за вигідною вартістю. Щоб купити віскі Tullibardine у Києві та Україні, просто оформіть замовлення на сайті і ми оперативно та недорого доставимо вибрану пляшку в оригінальній подарунковій коробці за вказаною адресою!

  Віскі Tullibardine (Талібардін)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом