0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Віскі Tyrconnell (Тірконел)


  Віскі Tyrconnell (Тірконел)

  До введення сухого закону ірландський віскі Tyrconnell тривалий час був одним із найпопулярніших напоїв в Америці. Бренд був флагманом компанії The Watts Distillery, яка припинила роботу у 1925 році. Повернувшись на світовий ринок у 1987 році, але вже у складі компанії Cooley Distillery, напій знову зайняв лідерські позиції. Новий власник бренду втілив у виробництві ту саму рецептуру, за якою виготовляли віскі 150 років тому. Тому не дивно, що реліз викликав позитивні відгуки серед професіоналів та завоював призові місця на міжнародних конкурсах. На нашому сайті Ви можете замовити онлайн віскі Тірконел із доставкою.

  Бренд зобов'язаний своєю назвою прізвисько коня, що належить сімейству Уотт. Напередодні забігу її шанси оцінювалися 1 до 100. Але всупереч найгіршим очікуванням, їй вдалося перемогти, посівши у забігу перше місце. Культовий віскі Tyrconnell виявився не менш успішним. Напій мав унікальну м'якість, свіжість і легкість смаку і сподобався гурманам. Постачання алкоголю здійснювалися у країни Європи, а й у США, Канаду, Африку, Австралію.

  На початку ХХ століття багато заводів Ірландії припинили свою роботу, і купити віскі Tyrconnell стало неможливим. Довгий час алкогольна продукція країни була представлена лише однією торговою маркою. У 1987 році Джон Тілінг створив компанію Cooley Distillery і відновив виробництво деяких раніше популярних брендів. Серед них виявився і віскі Тірконел , який мав чималий попит.

  На сьогоднішній день віскі Тірконел знову посідає міцні позиції на міжнародному ринку алкоголю. Призові місця у престижних конкурсах підтверджують високий статус напою. Джим Мюррей у книзі Біблія віскі регулярно присуджує бренду найвищі бали. На сайті Ви можете купити віскі Tyrconnell та особисто оцінити благородний смак діжестиву.

  Віскі Tyrconnell (Тірконел)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом