0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Upper Ten (Апер Тен)


  Upper Ten (Апер Тен)

  Upper Ten або "верхня десятка" - міцний купажований віскі, який виготовляє норвезька компанія Vinmonopolet. Напій сміливо можна назвати типовим продуктом сучасної глобалізації: для складання купажу використовуються спирти із 35 шотландських винокурень, рецепт бленду належить норвежцям, а власне складання суміші відбувається на партнерських підприємствах фірми Arcus AS, які розташовані в передмісті Осло. Через це віскі Аппер Тен вважають то шотландським, то норвезьким продуктом, залежно від того, мають на увазі походження інгредієнтів або географічна точка розливу. На етикетці пляшки перевага надається першому варіанту і напій позиціонується як скотч.

  Наймолодші спирти, що входять до складу Upper Ten, витримуються у дубових бочках не менше 4-х років; вміст солоду досягає 47%, що є непоганим показником як для купажованого віскі. Окрім основної лінійки, до якої належить Upper Ten Finest Blended, компанія практикує обмежені випуски: наприклад Upper Ten Final Casks 12-річної витримки.

  Аппер Тен кілька разів вигравав золоті медалі на провідних міжнародних змаганнях, а також регулярно з'являється в ТОПах 10-25-50 кращих купажованих віскі. Скотч популярний не тільки у себе на батьківщині, але в усіх країнах Північної Європи і вважається заслужено напоєм для гурманів. Тим не менш, беручи до уваги співвідношення якості та вартості, Upper Ten часто називають "народним віскі".

  В Україні та, зокрема, Києві, щоб купити Аппер Тен недорого, достатньо зробити замовлення на сайті Elitochka. Ми пропонуємо найкращі ціни та оперативну доставку за вказаною адресою!

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом