0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Ром Varadero (Варадеро)


  Фильтр

  Ром Varadero (Варадеро)

  Куба не завжди була колискою революції Американських материків. Цей острів здавна вважається батьківщиною справжнього рому. Один із найвідоміших кубинських напоїв – ром Варадеро. Напій суттєво відрізнявся від звичного «піратського» рому – міцного та пекучого. Ром Варадеро унікальний не лише своєю чистотою та елегантною м'якістю смаку. А ще й тим, що він народжується в особливому місці Сантьяго де Куба. Чарівні своєю красою краєвиди, океан з одного боку, і гори – з іншого, створюють ідеальні умови народження напою. Ром Varadero роблять із цукрової тростини, яку вирощують на плантаціях, розташованих поблизу заводу. Там же напій розливають у бочки, залишаючи визрівати під дією сонця та океанського бризу. Завдяки чому ром набуває неперевершеного чистого смаку і тонкого аромату, що так виділяє цей напій серед інших. Виробництво рому було розпочато у 1862 році, напій швидко набув популярності на острові. Незабаром ром Varadero почали ввозити і до Америки, а через деякий час його можна було купити і в Європі. Виробництво розширювалося, напій мав успіх, але ідилію перервала революція та націоналізація заводу. Рецепт рому було вивезено за кордон, але його вдалося відновити новим господарям, які продовжили виготовляти напій. Рому вдалося зберегти свою неповторну унікальність і легкість смаку, які люблять його шанувальники.

  Сьогодні ром Варадеро можна купити у багатьох країнах світу, у нас Ви можете придбати його у магазині спиртової продукції «Еlitochka».

  Замовте ром Варадеро. Напій, з оригінальною етикеткою у вигляді сертифікату, який свідчить про походження напою та про його якість, та невластивим для рому смаком, напевно, сподобається Вам.

  Varadero (Варадеро)

   

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом