0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Vecchia Romagna (Векк'я Романья)


  Фильтр

  Бренді Vecchia Romagna (Веккья Романья)

  Завдяки високій якості, унікальній м'якого смаку і незвичайної трикутної форми пляшці бренді Vecchia Romagna відомий у всьому світі. Назва напою означає Стара Романья - область в Італії, де знаходиться Болонья, і де виробляють бренді Веккья Романья. Напої бренду є відмінним варіантом для гурманів, які перебувають у постійному пошуку гармонії смаку та якості, а також недосвідчених новачків, для яких чудовий напій стане гідним супроводом гарного вечора. На сайті Ви можете замовити онлайн брендіVecchia Romagnaз доставкою.

  До 1939 року бренді називалося Giovanni Buton – на честь фундатора компанії. Жан Бутон виріс у Шаранті у родині виноробів. З дитячих років він набував корисних навичок дистиляції спиртів з винограду. Переїхавши до Італії, Жан Бутон зрозумів, що місцеві клімат та ґрунт добре підходять для вирощування соковитого, смачного винограду. У місті Болонья він заснував винокурню Giovanni Buton, де почав виробляти бренді. Для того, щоб напій набув м'якого, округлого, гармонійного смаку, майстер застосував у справі всі знання, які набув у Франції.  Напої Giovanni Buton припали до смаку місцевим гурманам, і незабаром Жан Бутон розширив асортимент продукції новими видами алкоголю, зокрема лікерами.

  Спосіб приготування бренді дуже схожий на виробництво французького коньяку. Основу бренді Векк'я Романья становить вино з фруктово-квітковим ароматом з винограду сорту Требб'яно. У Франції такий виноград називається Уні Блан. Дистиляція спиртів відбувається повільно через мідні перегонні куби. Потім слідує витримка в дубових бочках не менше трьох років. Напої мають дуже тонкий, делікатний аромат і м'який, гармонійно збалансований смак. Такими характеристиками не могли похвалитися жодні виробники такого алкоголю. Перше золото бренді Vecchia Romagna завоював у 1900 році на престижному конкурсі в Парижі.

  Сучасну назву напої компанії отримали у 1939 році року. Того ж року алкоголь почали розливати у тригранні пляшки, які у результаті стали символом компанії. У 1970-х роках виробництво вдалося розширити. Тривалий час гуральня залишалася незалежною компанією, але у 1999 році увійшла до складу Gruppo Montenegro. Це дозволило експортувати напої бренду не лише територією всієї Європи, а й далеко за її межами. На сьогоднішній день це найбільш продаваний бренді в Італії. На сайті Elitochka Ви можете купити бренді Векк'я Романья з доставкою.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом