0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Віскі


  Фильтр

  “Поганого віскі не буває. Просто деякі сорти віскі краще за інших.”

    Вільям Фолкнер, американський письменник, лауреат Нобелівської премії у галузі літератури.

   

  Віскі – національний алкогольний напій у Шотландії та Ірландії. Обидва народи так і не дійдуть спільної думки, яку країну вважати батьківщиною легендарного напою. Походження назви "віскі" відносять до латинського "aqua vitae" або "жива вода". За іншими версіями це форма гельського слова, що означає просто "воду". Відомо, що перші згадки про віскі на Британських островах відносяться до XV століття, причому спочатку виробництвом займалися в монастирях, а дистилят використовувався виключно з лікувальною метою. Згодом напій був високо оцінений царственими особами та простими людьми, а у 1608 році в Північній Ірландії розпочала роботу перша офіційна винокурня, яка вважається найстарішим ліцензованим підприємством з виробництва віскі.

   

  Сьогодні віскі є одним із найбільш популярних у світі алкогольних напоїв, виготовленням якого крім Шотландії та Ірландії займаються у багатьох країнах Європи, США та Канаді, Австралії та навіть Індії та Японії.

   

  Технологія виробництва віскі відпрацьовувалася понад три століття. Як сировину використовують солодовий ячмінь або різні види зернових культур: пшеницю, жито, кукурудзу, гречку. Комбінуючи солод та зерно отримують різноманітні молти, а змішуючи різні види віскі – купажовані напої. Процес виготовлення різних сортів може відрізнятись у деталях, але обов'язково включає основні етапи:

  • підготовку сировини, отримання сусла та його ферментацію;

  • перегонку сусла, що перебродив, від одного до трьох разів в особливій формі мідних кубах;

  • витримування одержаних спиртів не менше 3-х років у спеціально підготовлених дубових бочках.

  Елітні сорти віскі проходять процес старіння в бочках з-під іспанського хересу або бурбону, набуваючи характерного кольору, смаку та аромату. Різні сорти витримують від 3-х до 20 років, найчастіше 10-12, ексклюзивні старіють від 21 і більше років, що безперечно відбивається на остаточній вартості віскі . Готовий напій у середньому містить 40% алкоголю +/-, залежно від бренду.

   

  Інтернет-магазин Elitochka пропонує клієнтам широкий асортимент спиртних напоїв преміум-класу, у тому числі елітний віскі за доступною ціною . У нашому каталозі представлена продукція таких іменитих брендів, як Ballantine's, Johnnie Walker, Jack Daniels, Lauder's, Jim Beam, John Jameson та багатьох інших, зокрема рідкісних, марок. На сайті можна замовити віскі в оригінальній фірмовій упаковці з доставкою у Києві та інших містах України . Ми гарантуємо оригінальність товарів та наявність необхідних сертифікатів.

   

  Покупців часто цікавить: чи реально, щоб хороший віскі коштував ? Цілком, якщо виключити з вартості напою різні акцизи та збори: тому ціна віскі з duty free . Залежно від пропозиції, так можна заощадити від 8 до 42% від роздрібної вартості алкоголю, в тому числі елітного, нічого не втрачаючи в плані якості. Щоб купити недорогий брендовий віскі , використовуйте спеціальні пропозиції та акції, які регулярно проводяться на сайті нашого інтернет-магазину!

   

  Пляшка елітного віскі – універсальний подарунок. Не має значення, презентуєте ви її істинному поціновувачу або просто йдете на вечірку. Хоча традиційно напій вважається чоловічим, жінки також часто віддають перевагу віскі іншим видам алкоголю, особливо купажовані сорти. Зайву фортецю легко прибрати за допомогою кількох кубиків льоду або невеликої кількості води: вода має бути кристально чистою та прохолодною, щоб не змінити оригінальний смак напою. Також поширена традиція розбавляти віскі колою чи іншими солодкими газованими напоями, що прийшла зі США. Створено безліч рецептів алкогольних коктейлів з віскі як головний інгредієнт.

   

  Справжні гурмани радять пити віскі чистою, оптимальною температурою 18-20 градусів, невеликими ковтками, щоб відчути кожен нюанс смаку та аромату. Елітний віскі не потребує будь-якої закуски: ідеальним доповненням стане компанія друзів чи рідних та розслаблена атмосфера вечора вихідного дня.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом