0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Лікер Volare (Воларе)


  Фильтр

  Лікер Volare (Воларе)

  Невелика гуральня Antiche Distillerie була заснована в Італії кілька століть тому. Кожен новий власник заводу виробляв у ньому різне спиртне. У 1868 році підприємство викуповує аптекар Гебріел Россі. Чоловік називає свою компанію D'Asiago і розпочинає випуск лікеру під брендом Воларе. Першим справді успішним продуктом, з яким фірмі вдалося вийти на міжнародний ринок, був Chino Rossi, що виготовляється з хінної кори. У 1920 році з'явилася ще одна знаменита компанія Antiche Distillerie Riunite, яка через 70 років об'єдналася із заводом Россі для спільного виробництва спиртної продукції.

  Тривала історія лікерів Volare пов'язана з багатьма цікавими випадками. Наприклад, форму для пляшки вигадав маловідомий бармен. Її особливість полягає в тому, що ємність дуже зручна для приготування коктейлів у високому темпі, а гейзер висувний дозволяє точно дозувати напій. Асортимент лікерів, що пропонуються, постійно поповнюється новими сортами. Так у 1929 році було створено Kranebet, в основу якого поклали ялівець, полин, тирлич та інші гірські трави. Сировину для алкоголю привозять не лише з усіх куточків Італії, але також із Іспанії, Греції, країн Карибського басейну та Африки.

  Особливою популярністю користуються класичні лікери зі смаком гренадину, кокосу, апельсину та ванілі. Втім, є досить унікальні різновиди, ключовими інгредієнтами яких є лакриця, писаний, кава, суниця, фундук, лічі та іриска. Напої мають кремоподібну консистенцію, які міцність коливається від 16 до 25%. Головний завод компанії розташований в Асіаго в регіоні Вінченсо. Традиційна методика дистиляції спиртів дає гарантію найвищої якості алкоголю. Поспішайте і Ви поповнити ряди шанувальників лікеру Volare. Придбати їх Ви можете у магазині елітної спиртової продукції «Elitochka».

  Лікер Volare (Воларе)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом