0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  White Horse (Вайт Хорс)


  Віскі White Horse (Вайт Хорс)

  Шотландський віскі White Horse – напій з гордим, сильним характером, як країна, де він народився. Це легенда, яку неможливо не впізнати з першого погляду. Один із найвідоміших у світі напоїв, має дуже помітний логотип – зображення прекрасного білого коня. Свою назву, досить незвичайну для міцних напоїв, віскі запозичив у найвідомішого готелю Единбурга – «Білий кінь». У свою чергу, готель був названий на честь білого коня шотландської королеви Шотландії Марії Стюарт. До речі, рік, який можна побачити на етикетці напою – 1742, це рік відкриття готелю. Сам же віскі White Horse був створений тільки в 1891 році Пітером Меккі. З того часу напій став не просто візитівкою Шотландії, він став справжнім втіленням її духу. Так що купити віскі Вайт Хорс, значить не просто скуштувати якісний напій. Це означає відчути запах гір Шотландії, її смарагдових долин, неповторний аромат квітів та трав. Напій має дуже гармонійний збалансований склад, до якого входять 40 сортів найкращого віскі, виготовлених із зерна, вирощеного на островах та материку. Але головну роль у ньому відіграє віскі Лагавулін, який роблять на острові Айл. Завдяки чому напій має особливу міцність і приємний насичений смак. Аромат пшениці, меду та торф'яного серпанку віскі ніби розповідають про всі найпотаємніші таємниці Шотландії.

  Зробіть замовлення віскі Вайт Хорс у нашому магазині, і Ви отримаєте напій найвищої якості від легендарного шотландського бренду. Це напій з характером, для сильних та успішних чоловіків!

  Хочете насолодитися одним із найкращих віскі світу? У нашому магазині елітної спиртової продукції Elitochka Ви зможете купити віскі White Horse за доступною ціною Ви.

  Віскі White Horse

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом